reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszki

1985Magda

Nadinka moja kruszynka
Dołączył(a)
8 Lipiec 2007
Postów
148
Miasto
Mysłowice
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi kaszkami, bo byłam dzisiaj na zakupach i już nic z tego nie rozumiem:zawstydzona/y::no:. Są jakieś kaszki co się robi tylko z wodą (żeby nie zawierały mleka bo Nadinka jest uczulona) Czy ja muszę jej to w ogóle podawać? Jak to się podaję butelką?? Wiem, że dla niektórych to może głupie pytania, ale ja na prawde nic z tego nie rozumiem:unsure::errr::errr:
 
reklama
Juz ci pisze,otoz sa kaszki mleczne i bezmleczne,
MLECZNE jak sama nazwa wskazuje sa z mlekiem czyli dla ciebie sie nie nadaja z raczej dla twojej dzidzi,
sa tez BEZMLECZNE,czyli dodajemy do mleka juz zrobionego lub odciagnietego,te sa zdecydowanie lepsze,bo majac np.zrobione 165ml mleka,dodajesz do butelki powiedzmy 2-3 lyzeczki kaszki,zalezy czy dziecko lubi gesta czy rzadka i jak ja ciagnie przez smoka lub kubek niekapek,
MLECZNE kaszki zdecydowanie podaje sie lyzeczka,bo zazwyczaj na opakowaniu jest podana ilosc lyzeczek jaka trzeba dodac do wody i dodanie mniejszej ilosci(bo jak zrobisz wedlug przepisu to trudno jest podac ja butelka,dziurka jest zbyt mala,polecam smoki avent te od 3+++) spowoduje obnizenie wartosco odzywczej,
Jak dzidzia ma alergie to jest tez kaszka nestle sinlac(chyba tak sie nazywa,wejdz na strone Nestl
 
Wybieraj tez do ktorych trzeba dodac mleko np (tak jak my, bo tez mala ma uczulenie na mleko)Bobovita (po 4 miesiacu) w zoltym opakowaniu.
Te do ktorych dodaje sie tylko wode zawieraja juz w kaszce mleko modyfikowane (to uczulajace).
Czytaj dokladnie etykietki i jak bedzie mleko w skladzie to unikaj:tak::tak::-):-):-)
Pozdrawiam
 
Do góry