reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzesełka do karmienia - krótka sonda.

Tak szczerze mówiąc, to w teście Chicco Polly za 500zł, Hauck Zoomy też za podobną kwotę uzyskały oceny mierne, a Gulliver z Ikei za 149zł czy Hauck Alpha za 250zł oceny dobre.
No i te Chicco i Haucki plastikowe uzyskały takie kiepskie noty (ocena mierna) za bezpieczeństwo właśnie (wywracały się), dodatkowo w Polly były szkodliwe zmiękczacze. Bo w pozostałych kategoriach, czyli np. wygoda czy trwałość miały bardzo dobre oceny. Nawet najlepszy "plastik", Peg Perego Prima Pappa miał za bezpieczeństwo dostateczny, a tani Gulliver ocenę dobrą.

Właśnie dlatego, że w teście nie promowali drogich artykułów, to wydał mi się bardziej wiarygodny. Bo ogólnie do testów tego typu mam podobne podejście jak Ty :tak:.
 
reklama
jak wczesniej pisalam, kupilam numer 1 i jestem bardzo zadowolona!! w rzeczywistosci jest nieco bardziej plastikowe niz na zdjeciu ale mala lubi w nim siedziec - ekstra jest opcja odchylania siedzonka. Material solidny, nie brudzi sie - dodatkowo dostalam wkladke materialowa, miekka i przyjemna, latwo uprac. Generalnie uwazam, ze nie trzeba kupowac wszystkiego z gornej polki - nie dajmy sie zwariowac!!!
 
Dziękuję za dotychczasowe wypowiedzi!
Wszystkie dokładnie czytam i jestem wdzięczna za pomoc.
Widzę, że zdecydowanie prowadzi klasyczny model nr 1 :)

Mnie się z wyglądu podoba najbardziej nr 4. Fakt, jest dosyć drogi (389zł), ale bywają droższe - np Chicco Polly, a DanChair starcza do ok. 12 roku życia, a nie do 3.

Piszcie dalej, w końcu opinie użytkowniczek są ważniejsze niż "bo mi się podoba".

Gina84 - Twoje krzesełko jest też materiałowe, a nie ceratowe?
Mi tez odpowiada model nr 1 natomiast jest nie do konca uzyteczny bo nie ma kolek a to jest na prawde wazne zwlaszcza jak sie ma w domu panele:tak:.poza tym 4 jest fajnieszy bo wydaje sie i pewnie jest stabilniejszy.
podsylam stronke podobnego,ktory sie rozklada tak ze dziecko moze nawet spac w nim,my mamy taki co myslicie o takim?
Silver Cross Sovereign Highchair - John Lewis
 
Do góry