reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzesełka do karmienia - krótka sonda.

Agnieszka H.

Listopadowa mamusia '07
Dołączył(a)
9 Październik 2007
Postów
156
Miasto
Wrocław
Które byście wybrały?
1. BeeBee Biscuit:
beige%202.jpg

2. Hauck Up'n'Down:
360_0.jpg

3. Gulliver by Ikea:
37496_PE129484_S3.jpg

4. DanChair:
danchair_multistripes.jpg


Dzięki!
 
reklama
Jezeli chodzi o mnie to to pierwsze ma podwojna tacke co ulatwi tobie czyszczenie widze ze ma jakis schowek z tylu na rzeczy tez super
 
Ja też wybrałabym pierwszy model. Wygląda na solidny i bezpieczny (ma pasy dla dziecka).. No i jest bardzo funkcjonalny - ma podwójną tackę, schowek pod siedzeniem, kółka na tylnych nóżkach. A pokrowiec z siedzenia wygląda tak, jakby można go było w razie potrzeby zdjąć i uprać.
 
Ostatnio tez przerabialam ten temat i naogladalam sie roznych krzeselek. Co prawda kupilam jeszcze inne niz te, ktore pokazalas. Pierwszy model wyglada naprawde fajnie. W sumie ma wszystko, co moze sie przydac podczas karmienia. Ale o ile sie nie myle, to to ostatnie krzeselko, to takie, ktore rosnie razem z dzieckiem. Slyszalam, ze sa naprawe fajne. Polecala mi kolezanka, ktora wlasnie takie kupila. Wiadomo, kazdy chwali, to co ma..... wiem tez, ze nie jest to tani model.
 
Zdecydowanie pierwszy model.
My właśnie kilka dni temu zakupiliśmy krzesełko dla naszej niuni i jest podobne do tego ze zdjęcia. Na razie sprawdza sie rewelacyjnie, ale co będzie potem jak mała podrośnie... Tego nie wiem.
 
Dziękuję za dotychczasowe wypowiedzi!
Wszystkie dokładnie czytam i jestem wdzięczna za pomoc.
Widzę, że zdecydowanie prowadzi klasyczny model nr 1 :)

Mnie się z wyglądu podoba najbardziej nr 4. Fakt, jest dosyć drogi (389zł), ale bywają droższe - np Chicco Polly, a DanChair starcza do ok. 12 roku życia, a nie do 3.

Piszcie dalej, w końcu opinie użytkowniczek są ważniejsze niż "bo mi się podoba".

Gina84 - Twoje krzesełko jest też materiałowe, a nie ceratowe?
 
Witam, to ja dorzucę jeszcze takie krzesełko (BeeBee FUTURO), może to też wieźmiesz po uwagę:
http://www.allegro.pl/item308313897_krzeselko_do_karmienia_stolik_beebee_futuro.html

Wygodne, mięciutkie, ma podwójna tackę, regulowane oparcie, pasy, łatwo się zdejmuje obszycie i ładnie czyści ->to też ważna sprawa :-D Wiele razy marechwkowa zupka lądowała na obszyciu i nie było problemu ze zmyciem, nawet długopis dało się zmyc bez problmeu.

Ma tą zaletę, że mozna je rozłożyć i jest stoliczek i krzesełko dla starszego dziecka. Uwazam że to dobra funkcja.
My właśnie takie mamy i jestesmy bardzo zadowoleni.
A w funkcji stoliczka jest schowek na kredki ;-) i stoliczek ma taka jakby obramówkę, że kredki nie spadają. Polecam!

Agnieszko, a co do tego krzesełka do 12 roku zycia, to nie wiem, czy to się sprawdzi, moja siostrzenica ma 3 latka i już nie chce siedzieć w krzesełku, siada na normalnym krześle i je jak dorośli ;-), jest też 5-latka, która jeszcze wcześniej zaczęła siadać na dorosłych krzesłach, ale może któraś z mam ma inne doświadczenia :confused:

Jeśli chodzi o Twoje typy to chyba nr 1 najbardziej by mi się podobał ;-)

Acha i jeszcze jedno ważne jest żeby krzesełko było bardzo stabilne, mój mały czasem tak podskakuje w tym krzesełku, albo kiwa się na boki, że :szok:

Pozdrawiam cieplutko!

Nika

PS. A to mój mały w krzesełku:


 
reklama
my kupiliśmy krzesełko drweniane (pasy się dokupuje,uniwersalne do wózka, na spacery itp, ok.14 zł), ponieważ zależało mi, żeby było mozliwość rozłożenia później na krzesełko i stolik osobno:tak:, aby córeczka mogła sobie jeść sama, na dobrej wysokości swoim krzesełku i stoliku.
firma Drevex (od 195 -245 zł w zależności od typu drewna)
nie mam foty niestety:-(
 
Do góry