reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto karmi mlekiem enfamil?

reklama
witaj Scruffy:-)moj Antos byl na mleku bebilon mleku niskolaktozowym i bez probelmu... tylko ze kupki zielone robil:baffled:ale to normalne. Nic napewno nie zaszkodzi Twojemu maluszkowi. Powodzenia
 
Moja fruzia wcinała enfamil premium AR 2, bo ma refluks. Ulewała zdecydowanie mniej, baaardzo ładnie przybierała na wadze (początkowo lekarz bał się o niedowgę teraz mała jest na 95 centylu :szok:). Teraz za zgodą lekarza przeszliśmy na bebilon 2. To dopiero drugi dzień. Jeśli znowu zacznie ulewać wracamy na enfamil.
 
Hanie karmilam enfamilem, Helenke teraz nanem i prawde mowiac nie widze roznicy w rozwoju, dzieci

mysle ze kazde mleko dobre ktore jest dobrze tolerowane przez dziecko
 
Witaj:-)Mój Antoś jest na Enfamilu AR,bo bardzo ulewa:no:Co do ulewania to nie widać znacznej poprawy w stosunku do innych mlek(pił już bebilon pepti,nan,bebiko,nutramigen)Rozwija się prawidłowo i tylko na tym mleku przybywa na wadze mimo ulewań.Podejrzewam że inne mlecza tez są oki jeżeli dziecko je dobrze toleruje,wszysto zalezy od maluszka.Z chęcią bym przeszła na jakieś tańsze mleko bo cena tego nas wykańcza:-DNajważniejsze że misiek rośnie i nie choruje.
 
no mój przybiera jak zloto, czasem cos tam wyrzyga, czasem popluje ale przy jego ilosci jedzenia to nawet zdrowo:-D
 
ja Madzie karmie enfamilem AR od polowy stycznia, je bardzo chetnie, ladnie przybiera na wadze tylko dosc droga to impreza - dobrze ze sa apteki internetowe
 
hej :-)


Moja corcia chowana na Enfamil A+ ale po miesiacu zaczelam kupowac tez Enfamil ale Gentles bo malutka po tym pierwszym miala kolki i bole brzuszka a te drugie pomoglo.
Od 5 miesiaca podajmalej Enfapro A+ 6 m-cy + ale juz od 10-11 m-ca przejdziemy na enfapro 12+.(rodzina z enfamil ;-))
Helusia bardzo ladnie sie rozwija i mimo ze nie karmiona piersia to nawet ani jednego katarku nie miala (OD PUKAC) mysle ze wlasnie ENFAMIL jest najleprze mleczko i rzeczywicie tak jest.
 
reklama
Do góry