reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko BABYDREAM Z ROSSMANNA

My po mleczku babydream 1 przeszliśmy już na 2, synek bardzo lubi też deserki i obiadki tej firmy, próbowaliśmy słoiczków innych firm, ale te mu najbardziej zasmakowały, bardzo lubi też kaszkę z herbatnikami. Teraz powoli będziemy szykować się do zmiany mleka na 3, ale mamy jeszcze zapas 5 opakowań 2, więc najpierw musimy je zużyć.
 
reklama
Witam, chciałabym odświeżyć wątek. Ostatnie wpisy na temat tego mleczka są już dość stare a chciałabym poznać opinię mam, które obecnie podają to mleko swojemu dziecku. Mój synek pije Bebiko, ale czytając wcześniejsze wypowiedzi po BabyDream dzieciaczki mniej ulewają, z tego powodu właśnie chciałabym go wypróbować. Czytałam gdzieś na innym forum, że coś się w tym mleku zmieniło, że smak ma jakiś inny niż wcześniej, czy coś takiego.
Tak jak pisałam, zależy mi na opinii mam które obecnie je stosują. :)
 
ja go również odświeże,synek ma niecałem 4mies jesli chodzi o mleko to od poczatku
bebiko-straszne zatwardzenie
nan1-wszystko niby ok jedynie kupka robiła sie coraz bardziej ciemna
bebilon-nadmiar witaminy D,ulewanie,płacz,marudzenie'
cgyba czas wyprubować babydream
 
Pamietajcie tylko, ze w tym mleku nie ma DHA, a sa wazne. Jak podajecie WIT D dzieciaczkom to lepiej przy tym mleku kupic chyba OMEGA tam jest DHA i wit D i codziennie podawac. Ja dzis kupie to mleko, bo do tej pory bebilon uzywalam ale jest drozszy, dam znac jak po nim.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie coś jednak jest nie tak z tą niską ceną, 16 zł za 800g? wiadomo, że te wszystkie mleka to jest masowa, wysoko przetworzona produkcja, ale ta cena mnie jednak niepokoi :/
 
Ja podaję Bebiko no ale czasem cały dzień nie robi mi kupki i wsumie raz na dzień 3miesiace ma skończone i też zastanawiam się nad tym bebydream ale niewiem
 
reklama
Mój syn pił dość długo te mleko. Jedynie czego w nim brakuje to probiotyk. Więc podawałam osobno. Było to jedno z dwóch mlek które syn tolerował . Oprócz tego bebilon pronutra. Kupy są po nim bardziej zwarte niż po bebilonie.
Osobiście wolę Bebilon bo kupując op. po 1200g w skali miesiąca mamy tylko ok 50zl roznicy które i tak wydamy na probiotyk.

Hubert 18.02.2015 [emoji65]
Wiktoria 06.06.2017[emoji64]
 
Do góry