reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko BABYDREAM Z ROSSMANNA

Optyczka24

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Styczeń 2009
Postów
89
Miasto
woj pomorskie
Cześć dziewczyny mam do Was pytanie. Ostatnio w Rossmannie zauważyłam mleko modyfikowane Babydream czy któraś z was go juz kupowała??? Cena przystępna 16zł za 800g, ale boje sie zaryzykować wiec wolę zapytać.Mam na myśli 3 czyli po 12 miesiacu. Z gory dzieki za odpowiedź .Anka
 
reklama
weź do sklepu aparat zrób zdjęcie tylniej etykecie czyli skład i wartości odrzywcze i porównaj z tym w domu jeżeli będzie się coś róźnić to zapytaj lekarza. ważne są składniki do smaku sie przyzwyczaji. jak spróbujesz to daj znac jakie było bo chce odstawic córke od piersi wiec przyzwyczaje ja od razu do tego
 
Jak sie okazało, to znajoma mojej koleżanki podaje too mleko swojej córeczce.Ogolenie jest baardzo zadowolona, mała chętnie je pije, nie ma po nim problemów z wypróżnianiem czy bolącym brzuszkiem:-).Konsultowała to nawet z pediatrą, który potwierdził ze skład je odpowiedni do jej wieku:tak:. Mała ma 8 miesiecy.
Kupie na próbę zobaczymy jak Dawid je przyjmie, jak cos wrócimy do Nan3.
 
Optyczka24. Ja jestem na NANie 1 wkrótce przechodze na 2. Informuj dalej mnie o tym mleku. Jeśli twojemu brzdącowi spasuje to też spróbuje:-)
 
Dib2 zgodnie z prośbą piszę spostrzeżenia co do mleka. Dziś mija tydzień odkąd Dawid je pije 3 razy na dobe. Jak do tej pory nie zauważyłam zmian w jego przyswajaniu. Brzuszek go nie boli, uczulenia nie ma, kupka normalna:-).Głodny po nim tez nie chodzi:-D Myślę,że śmiało możesz go wypróbować.:tak:Mam nadzieję ,że Twojemu dzieciaczkowi tez podpasuje.Pozdrawiam Anka.
 
witam serdecznie
tez jestem zainteresowana tym mleczkiem poniewaz cena bardzo dobra i widze ze mamy i dzieciaczki tez zadowolone sa:-) to dobrze
mam prosbe czy ktoras z mam mogłaby napisac mi skład tego mleczka a mianowicie mleka babydream 3 chciałabym porownac z dotychczasowym co mam w domku
z gory dziekuje wiem ze nasz (mateczek)czas jest cenny:-)
 
Witam ja od wczoraj podaje te mleczko mojej córci ,która ma prawie miesiac narazie jest wszytsko ok .Próbowalam juz wszystkich mleczek i niestety po wszystkich bardzo duzo ulewala ale jak narazie po tym jest ok .
 
reklama
Hej ja juz 2 tydzien je podaje teraz zaczal sie trzeci i jestem bardzo zadowolona,ponieważ kupki ładne,ulewa mniej no i cena bardzo mała w porównaniu do innych mlek.Spróbujcie warto.Aha byłam u lekarza odnośnie zmiany mleka i powiedziała mi że codziennie mozna dziecko nawet inne mleko podawac i dziecku to nie szkodzi po prostu trzeba znaleźć odpowiednie dla swojego maluszka:):-)
 
Do góry