reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko modyfikowane. Jakie?

Happybeti masz racje...pewnie może tak być...w takim razie kupie Nan HA aco z tym Nan Pro..wczoraj oglądałam go i chcialam kupić ale ostatecznie mówiłam, że najpierw was się podpytam :)
 
reklama
Wydaje mi się,że Nan pro ma taki sam skład,tylko w tym HA część białek jest rozbita.U mnie na puszce HA jest napisane- pro.Że z probiotykiem:).
Niby,jak dziecko ma skazę,to i mleko HA nie pomoże,no,ale może zapobiec...
:szok:dopiero zauważyłam,że przekręciłam Twój nick.Sorry:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :-)
Ja kupuję Bebiko. Kiedyś zdarzało mi się podawać NAN, ale Rafał miał po nim zaparcia. Pani doktor polecała nam Humane - mówiła, ze jest delikatne i ma łagodny smak. Bardzo dobry jest też Bebilon.
 
ja polecam enfamil- moja córka pije je od początku, wg wielu opinii to najlepsze mleko na rynku-Lilce służy, więc ja w to wierzę, tylko dostępne wyłącznie w aptece i dosyć drogie
 
no więć byłam w sklepie i kupiłam ten Nan Pro bo taki był...poza tym dzwoniłam do szpitala i powiedzieli mi, że właśnie tym karmią maluszki więc nawet dobrze :) kupiłam 5 tych większych paczek i będdzimey czzekać :)
 
U mnie w szpitalu karmili Bebilonem zwykłym, takie też mleko piła potem moja córcia, około 8 m-ca przeszliśmy na Bebiko ze względów ekonomicznych;-), przyjęła zmianę bez problemu
 
My jesteśmy od początku na Bebilonie i nigdy nie było żadnych problemów. Teraz juz na trojkę przechodzimy powoli.
 
reklama
Dziewczyny ktore wg was mlekoo jest najlepsze:
- Nan
- Bebiko
- Gerber
- Nutramigen
- Enfamil
- czy jeszcz jakiś inny

Bardzo dziekuje za opinie :):tak:
Córcia od samego początku była na Nan i było ok, synek od 2 miesiąca życia (jak skończyłam karmić piersią) jest na babydream z Rossmanna i też jest ok.
 
Do góry