reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mleko sojowe zamiast mleka krowiego

elfica

elfica
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2007
Postów
156
Miasto
Rybnik
Drogie Mamy

Prawdopodobnie mój synek ma skazę białkową ale jeszcze nie jest stwierdzona. Mleka bardzo mało piłam, codziennie tyci do kawy a jednak coś się zaczęło dziać a do tego śluz w kupie jest. Chciałam zapytać czy któraś z Was pije może w takim przypadku mleko sojowe czy taka zmiana coś da czy mam takiego melka też nie próbować :( uwielbiam melko i wszystko co z nim można jeść i się tym załamuję :(
 
reklama
ponoc mleko sojowe tez może uczulać wiec lepiej narazie sobie odpuścić - ja prawie 8 miesięcy byłam na diecie bez mleka i jego przetworów i bez jajek i uwierz mi mozna sie przyzwyczaić i zyc bez tych produktów - dla maluszka wszystko, więc głowa do góry
 
Rosmerta ma racje,ze mleko sojowe rowniez uczula.Po prostu powstrzymaj sie od jedzenia takich rzeczy,ale niech lekarz zapisze ci tabletki zebys odwapnienia nie dostala.Nie pociesze cie tym,ale moja znajoma jak karmila synka ze skaza to pila...nuramigen:rofl2:,fujj
 
Mój synek też ma skazę białkową i alergię na jajka.Z mlekiem sojowym radzę ostrożnie,ale warto spróbować,niektóre dzieci nie reagują na nie alergicznie.Ja wypijam troszkę i jadam deserki sojowe Alpro i nic małemu nie jest.Trwa to juz ponad osiem miesięcy.:tak:

Rozsądne ilości,ponieważ może się maluszek uczulić.:tak:
Acha,i wiem,że inne lutowe (2007) mamusie z dziećmi "bezmlecznymi" piły mleko sojowe i jego przetwory.
Z preparatów wapniowych polecam Osteovit lub Calperos1000..
 
Do góry