reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie chce jeść

tusia1

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Maj 2005
Postów
31
Od pewnego czasu, moja dzidzia nie chce jeść, wcześniej wypijała 210 ml mleczka a teraz jak wypije w dzień po 50 ml to jest dobrze. Jedynie na noc udaje mi się wcisnąć około 150 ml, czy może to byc związane z ząbkowaniem?, czy po prostu nie smakuje jej mleko, obiadków i deserków też nie zjada juz tak chętnie.
 
reklama
moj maly tez mial taki okres, kiedy nie bardzo chcial jesc. karmie go piersia, diety nie zmienilam, wiec moze to byla kwestia pogody zwyczajnie? efekt byl taki, ze nic mi nie przytyl, a nawet leciutko schudl. pobieglam zrobic mu badania, na szczescie wszystko bylo w porzadku, a teraz apetyt mu nawet dopisuje. moze to tylko chwilowy zastoj? zabki chyba moga byc tego przyczyna. ale moze profilaktycznie zwaz malenstwo i sprawdz, czy u niej wszystko w porzadku? jesli przybiera na wadze to chyba nie ma powodu do niepokoju i trzeba przeczekac. mam nadzieje, ze szybciutko wroci do normy z jedzeniem :)
 
Tusia, mój mały też nie bardzo skłonny do jedzenia ostatnio - mleczko owszem chrupki też ale obiadek jak czasem mi się wydawało, że duży słoiczek Gerbera to mało to teraz maks 3/4 - mnie się zdaje, że to pogoda nam tez nie bardzo chce się jeść.
 
Tez jestem zdania, ze to pogoda. Sonia rowniez ma mniejszy apetyt, za to rozpila sie , potrafi wypic 500 ml soczkow i herbatek, za to mleka to 400, jak zwylke wypijala 600 dziennie.
 
Mi się również wydaje że to te upały gdyż moja mała też ma braki apetytu, a wszystko z nia w porządku woli w dzień wypić wodę z sokiem a niżeli ssać cyca. także nie przejmuj się bo wszystko jest w porządeczku:) Pozdrawiam
 
Mój 4 miesięczny synek również nie chce jeść. Poczałkowo zauważyłam ze jak sie zbierało na burze to apetyt mu slab. Ale teraz pogoda słoneczna a on nadal marudzi. Jak tylko przykładam mu butelkę z mlekiem do buzi zaczyna płakać. Soczki i herbatki owszem ale chłodne strasznie. W samochodzie wypija zasypiając butelkę. Czy sie martwic, czy coś robić. Zjadał mi 6 posiłków na dzień a teraz zdążyło sie ze 2-3. :-(
 
nie martw się moja córcia właśnie kończy czwarty miesiąc i też ma dni gdy nie chce jeść, ale po dwóch dniach wraca do normy.Brak apetytu zauwazyłam przewaznie wtedy gdy gdzieś wyjeżdżamy, nowe twarze,nowe miejsca, również w upał niewiele je. Jeżeli przybiera na wadze to bym się nie martwiła. Przyczyną może być również ząbkowanie.:-):-):-)
10i6.jpg
sIbsp2
 
Witam,
Jak do tej pory mój 7-miesięczny synek jadł aż miło było patrzeć, a w ubiegłym tygodniu zaczął protestować, gdy próbowałam mu podać mleczko w butelce, więc zaczęłam przygotowywać mu kaszki w miseczce i jakoś to poskutkowało. Od poniedziałku natomiast w ogóle nie chce jeść produktów mlecznych. (wrzask), a kiedy podaje mu zupki lub przetarte owoce to az przebiera nóżkami. Zastanawiam się czy dieta niemowlaka może składać się z samych zupek i owoców.
 
reklama
ząbki też wpływają na apetyt, moja jak ząbkowała to mniej jadła no i dziecko się broni, nie chce pić mleka jak ma biegunkę, jak boli brzuszek. To powiedział mi lekarz jak mała złapała jakiegoś wirusa.
 
Do góry