reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

posiłki stałe u 5miesiecznego niemowlaka

Dołączył(a)
19 Luty 2008
Postów
2
Witam, jestem tu pierwszy raz i mam takie pytanie, ile razy dziennie powinno podawac sie posiłki stałe 5miesięcznemu niemowlakowi. Moja Julka ma 5, 5 miesiąca i miesiąc temu zaczełam jej podawac pierwsze słoiczki. Od razu zjadała całe opakowania. Na razie podaje jej raz dziennie cały słoiczek, a po 2 godzinach dopija to bebilonem. A tak w ciągu dnia pije co 4 godziny 180ml bebilonu pepti. Aha, a przybiera na wadze jak nie wiem co, teraz to ma 8,5kg. Pozdrawiam :)

 
reklama
hehe, ja karmię tylko cycem i Lenka też waży 8,5 kg. Ostatnio zaczęłam próbować zupki warzywne ale tylko na zasadzie poznawania smaków...
 
Mój maluszek jeszcze nie ma 4 miesięcy,a waży ponad 8 kg.Ja karmię cycem i daję jusz popróbować małemu inne żeczy:np.jabłko,zupka,kaszka.Mam też starsze dzieci i wiem z doświadczenia,że 5 miesięcznemu bobaskowi można dawać 2 posiłki:zupka w południe i kaszka wieczorkiem.Przed południem można dać jabłuszko.
 
Do góry