reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem

irfinka

psotnisia
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2007
Postów
258
Miasto
Nowy Targ
mam problem otoz moj syn ma problemy z jedzeniem jak byl malutki to nie bylo problemu teraz im starszy tym gorzej doradzcie mi cos
zdjcie004ib5.jpg

3450 g i 55 cm






Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!
 
reklama
A możesz napisać coś konkretniej? Nie wiem - czy je za mało, czy ulewa, nie potrafię ci nic podpowiedzieć nie wiedząc w czym problem :sorry2:
 
chodzi o to ze jak byl mlutki to jadl bez problemu teraz prezy sie placze robi wojny a dopiero pozniej sie chwyci dodam ze jemy bule bebilon pepti 1 bo mamy skaze bialkowa a je po 120 ml co 3 godz. normalnie oszalec mozna:-(
 
mleczko może mu nie odpowiadać pod względem smakowym, może być tak,że po mleczku ma jakieś nie przyjemne dolegliwości.
Myślę,że warto skontaktować sie z lekarzem i zdecydować czy spróbować zmienić mleczko.
Nie karmić na siłę.
 
maja od samego poczatku ma ten sam smoczek tzn avent ale tera ma dwie dziurki jak byl malutki to jadl bez problemu w nocy budzil sie jadl a teraz budzi sie robi wojne a dopiero pozniej sie chwyta za smoka dalabym mu ten trójprzepływowy smok ale sie boje ze sie zakrztusi bo jednak z niego leci duzo nawet z lekarzem to konsultowalam i on sam nie wie czemu
 
reklama
Ja karmię piersią,ale jak mój synek jest za bardzo głodny,to też najpierw robi wojnę,a później je.Czasem jak dziecko nie robi kupy,to boli je brzuszek,wypręża się i krzyczy.Trzeba masować brzuszek i plecki u dołu.:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry