reklama
Dni alergii i nietolerancji pokarmowej

Dni alergii i nietolerancji pokarmowej

Dni Alergii i Nietolerancji pokarmowej to wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce w dniach 22-23 listopada 2014r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jego założeniem jest umożliwienie zwiedzającym uzyskania kompleksowych i pełnych informacji dotyczących sposobów zapobiegania i leczenia wszelkiego rodzaju alergii oraz nietolerancji pokarmowej, jak również zapoznanie się z produktami i skorzystanie z promocyjnej oferty wystawców.

Przestrzeń wystawienniczą wypełnią dystrybutorzy i producenci sprzętu medycznego, pościeli i pokrowców antyalergicznych, odzieży, sprzętu AGD, kosmetyków specjalistycznych, hipoalergicznych i naturalnych, bezpiecznych środków czystości oraz zdrowej żywności i produktów spożywczych bez alergenów.

Oprócz możliwości obejrzenia i kupienia oczyszczacza, inhalatora, czy zrobienia zakupów do bezglutenowej spiżarni, organizatorzy zadbali o to, by zwiedzający wyszli z Dni Alergii także bogatsi w niezbędną wiedzę i umiejętności. W ramach Dni Alergii będzie można zwiedzić wzniesiony w przestrzeni wystawienniczej Wzorcowy Dom Alergika, wziąć udział w pokazach kulinarnych prowadzonych przez Panią Katarzynę Jankowską, autorkę bloga Mama Alergika Gotuje oraz w rozmaitych warsztatach. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać ciekawych wykładów, skonsultować się z lekarzem specjalistą, czy wykonać bezpłatne testy.

Spotkanie wspierają także najważniejsze Fundacje i Stowarzyszenia (m.in. Polskie Towarzystwo Zwalczania Chorób Alergicznych, Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, Fundacja Alabaster czy Fundacja Pokonać Alergie), które będą przez dwa dni służyły swoją wiedzą i aktywnie współtworzyły atmosferę Dni Alergii. Gorąco Zapraszamy, bo zapowiada się naprawdę wyjątkowo.  

Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem producentów i dystrybutorów, kierujących swoją ofertę do alergików oraz osób żyjących świadomie i zdrowo. Wśród nich pojawią się uznane marki i produkty cieszące się popularnością na całym świecie. O swoich produktach opowiedzieli nam: 

„La Roche-Posay we współpracy z dermatologami, tworzy produkty odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Naszą misją jest poprawa jakości życia naszych pacjentów. Źródło marki La Roche-Posay wywodzi się z unikalnej formuły wody termalnej, która jest jedyną w swoim rodzaju kompozycją soli mineralnych i oligoelementów np. w selen, który chroni komórki skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.  Produkty La Roche-Posay to skuteczność i tolerancja potwierdzona klinicznie. Liczba i ilość składników w dermokosmetykach La Roche - Posay jest zawsze sprowadzona do niezbędnego minimum przy zachowaniu maksimum skuteczności. Z naszą ofertą będzie można zapoznać się na stoisku A-9. Zapraszamy!” – L’Oreal

„AllerGuard to marka znana i rozpoznawana na całym Świecie. W Polsce dostępna jest na rynku od
3 lat , a inicjatywy takie jak Dni Alergii pozwalają nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Na stoisku A-12 zaprezentujemy produkty pościelowe dedykowane osobom uczulonym na roztocza kurzu domowego. Podczas Dni Alergii odwiedzający będą mogli uzyskać fachową poradę oraz  zakupić nasze produkty w specjalnych cenach.” - ANIMEX

„Ewe PRObiotic to nowa marka na rynku innowacyjnych i skutecznych kosmetyków i środków czyszczących. Dni Alergii dają nam szansę  zaistnieć wśród wyselekcjonowanej grupy świadomych i wymagających odbiorców. Linia produktów Ewe PRObiotic, prezentowana na stoisku A-29 to naturalne i bezpieczne rozwiązania, które redukują alergeny i patogeny  w domu.  Kompleksowo radzą sobie z alergenami w  powietrzu, w sanitariatach, kuchniach, na meblach, wykładzinach, tkaninach,  czy tych, rozsiewanych zwykle przez naszych pupili. Podczas Dni Alergii będzie można je poznać i kupić bardzo atrakcyjnej cenie u naszych partnerów handlowych.”  - EWE Probiotic

Więcej informacji...

Organizator: 4TRADE Group Sp. z o. o.
Kontakt: Dominika Banaszkiewicz
d.banaszkiewicz@4tradegroup.pl
Tel.: 530 218 760

Uważasz, że ten tekst jest wart przeczytania? Poleć go znajomym:

Oceń:

Wysyłam Twój głos!
Ocena: 5,00 z 5. Głosów: 1
Kliknij w gwiazdki, żeby dodać swój głos.
reklama