reklama
Konkurs Mama i ja - nasze szczęśliwe, przedświąteczne chwile

Konkurs Mama i ja - nasze szczęśliwe, przedświąteczne chwile

Przedświąteczne zakupy, generalne porządki, logistyka prezentowa… Można oszaleć! Pamiętaj jednak, by w ferworze przedświątecznych przygotowań nie zapomnieć o tym, co naprawdę ważne – o maluszku, radości i rodzinnej, domowej atmosferze oczekiwania. Przecież przedświąteczne chwile także warto celebrować.

Konkurs Mama i ja - nasze szczęśliwe, przedświąteczne chwile

Weź udział w konkursie „Mama i ja - nasze szczęśliwe, przedświąteczne chwile”. Prześlij do nas zdjęcie,  ilustrujące ten temat. Złap w kadr magiczne chwile i wygraj fantastyczną nagrodę.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są: 

  • Poduszka do karmienia i kocyk Medela
  • Breastmilk Store & Feed Set   
  • Breasfeeding Starter Kit  Poduszka do karmienia i kocyk Medela

Breastmilk Store & Feed Set. Idealne zupełnienie każdego laktatora. Komplet akcesoriów, dzięki którym każda mama może szybko i wygodnie kolekcjonować, przechowywać oraz podawać odciągnięte mleko. W zestawie: Calma, dwie butelki z kolorową skalą o poj. 150 ml, dwie butelki z kolorową skalą o poj. 150 ml, cztery nakrętki uniwersalne, pięć torebek na pokarm Pump&Save.

Breasfeeding Starter Kit. Wszystko, czego mama potrzebuje w okresie pierwszych kilku tygodni po porodzie, znajduje się w zestawie. Do przechowywania i karmienia mlekiem mamy, do ochrony i pielęgnacji piersi, do łatwej dezynfekcji akcesoriów. W zestawie: Calma, dwie butelki z kolorową skalą o poj. 150 ml, dwie nakrętki uniwersalne, pięć torebek na pokarm Pump&Save, dwanaście jednorazowych wkładek laktacyjnych (pakowanych pojedynczo),  maść PureLan 100 o wadze 7 g, torebka do dezynfekcji w kuchence mikrofalowej QuickClean.

Konkurs trwa: 10-16 grudnia

Zwycięzców ogłosimy: 23 grudnia

REGULAMIN

 

Zwycięskie zdjęcia konkursowe:

Poduszka do karmienia i kocyk Medela
Breastfeeding Starter Kit
Breastmilk Store&Feed Set
 
Uważasz, że ten tekst jest wart przeczytania? Poleć go znajomym:

Oceń:

Wysyłam Twój głos!
Ocena: 5,00 z 5. Głosów: 2
Kliknij w gwiazdki, żeby dodać swój głos.
reklama