reklama
Konkurs z  iBOX

Konkurs z iBOX

Nie tylko w czasie świąt, ale i przez cały rok każdy rodzic potrzebuje odrobiny spokoju i możliwości "wyłączenia się" z wszechobecnego, radosnego rozgardiaszu. Chwila przed komputerem ze słuchawkami na uszach, w których płynie ulubiona muzyka albo które pozwolą spokojnie obejrzeć ulubiony film lub pograć w ulubioną grę, z pewnością przydadzą się każdemu. Słuchawki można też "wypożyczyć" dzieciom i cieszyć się chwilą ciszy. Brzmi nieźle, prawda?

Konkurs

Weź udział w naszym konkursie i wygraj świetne słuchawki. Napisz, z jakimi dźwiękami kojarzą Ci się święta - jest to ulubiona kolęda, śmiech dzieci i kuchenny rozgardiasz?

Nagroda

Trzy najbardziej oryginalne wypowiedzi nagrodzimy słuchawkami iBOX X4

Słuchawki iBOX X4 to:

  • słuchawki doskonałe nie tylko dla graczy
  • głęboka, przestrzenna
  • jakość dźwięku, z wyraźnym basem
  • lekka konstrukcja i wygodne poduszki
  • mikrofon na pałąku i regulacja głośności na kablu

Konkurs trwa: 16-22 grudnia

Zwycięzców ogłosimy: 30 grudnia

REGULAMIN

 

 

Zwycięzcy:

Aleksandra

Szelest rozkładanego papieru. Metaliczny dźwięk nożyczek. Szmery przesuwanych po podłodze pudeł, pudełeczek, małych upominków. Cisza... Po chwili znów szelesty najróżniejszych wstążek, kokardek, tasiemek. W tle przyjemne Last Christmas. W komiku trzeszczy ogień, czasem słychać jak ktoś strzeli za oknem przedwczesną petardą. Siedzę na podłodze i delektując się świątecznym klimatem pakuję prezenty dla najbliższych. W pokoiku obok delikatnie chrapią synek i córcia. To taka moja chwila. Relaksu, ciszy choć nie absolutnej, bo pozwalającej skupić się na uroku tych właśnie delikatnych dźwięków. Chwila odpoczynku. Jutro się zacznie - rwetes, hałas, śmiechy, krzyki, piski. Biesiadowanie przy wigilijny stole.

Anna

Święta: to odgłosy co dochodzą z kuchni mamy, kiedy wszyscy pomóc się staramy.
To gotujące się pierogi i kapusta z grzybami, które jesienią zebraliśmy sami.
To dzwoneczki u sań, gdy tata powozi, a my w wigilijnym kuligu i starzy i młodzi.
To szeptem mówione najpiękniejsze życzenia, łzami okraszone.
To kolędy te całkiem już w świecie zapomniane, a przez nasza rodzinę co roku śpiewane.
To wreszcie wesoła Pasterka w kościele, kiedy wszyscy śpiewają a jest nas tam wiele

Monika

Święta kojarzą mi się z trzeszczeniem świeżego śniegu pod podeszwami, z radosnymi piosenkami świątecznymi słuchanymi w radio podczas porządków (zagłuszanymi przez wesołe krzyki dzieciaków), hałaśliwy mikser podczas ubijania piany z białek do ciasta, "gwizdy" szybkowaru z gotującym się barszczem. Przede wszystkim z radosnym gwarem rodziny przy stole. Święta kojarzą mi się z całą gamą dźwięków, jednak wszystkie te odgłosy na samą myśl o nich wywołują uśmiech na twarzy i ciepło na sercu.Uważasz, że ten tekst jest wart przeczytania? Poleć go znajomym:

Oceń:

Wysyłam Twój głos!
Ocena: 5,00 z 5. Głosów: 13
Kliknij w gwiazdki, żeby dodać swój głos.
reklama