reklama
Konkurs z pinkorblue.pl

Konkurs z pinkorblue.pl

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i spełniania marzeń. Dla dzieciaków punktem kulminacyjnym jest Wigilia, kiedy to pod choinką znajdują wyśnione zabawki. Twoje dziecko z pewnością zasłużyło na prezent od świętego Mikołaja. A Ty? Czy byłaś/eś grzeczna/y w tym roku?

Konkurs

Jeśli chcesz podarować dziecku wyjątkową zabawkę, weź udział w naszym konkursie z pinkorblue.pl i dokończ zdanie:

W tym roku zasłużyłam/em na nagrodę w postaci kuponu rabatowego od pinkorblue.pl, bo...

A następnie podaj linki do trzech zabawek znajdujących się na półce sklepu, o których marzy Twoje dziecko.

Nagroda

Nagrodzone zostaną dwie osoby, z których każda otrzyma jednorazowy kupon rabatowy w wysokości 200 zł. Kupon można będzie zrealizować do 30.01.2016 r. dokonując na stronie pinkorblue.pl zamówienia o min. wartości 200 zł. 

Zasady konkursu

Nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi. Prosimy pamiętać o podaniu linków do trzech zabawek, które chciałoby otrzymać Twoje dziecko.

Konkurs trwa od 6 do 13 grudnia

Zwycięzców ogłosimy 15 grudnia

REGULAMIN

Kod rabatowy nie obowiązuje na produkty marki ANGELCARE, BESAFE, BUGABOO, KIDDY, MUTSY, PAMPERS, STOKKE, TFK, BERGTOYS oraz na niektóre produkty marki CHICCO. Kod rabatowy nie łączy się z innymi i nie podlega wymianie na gotówkę. W przypadku zwrotu produktu, w następstwie którego wartość zakupów zmaleje do kwoty niższej niż wymagana do realizacji kodu, pinkorblue.pl zastrzega prawo do anulowania kodu rabatowego.

Na stronie pinkorblue.pl, z okazji Mikołajek, czeka na Ciebie jeszcze jedna niespodzianka – zabawki w mikołajkowych, promocyjnych cenach.

Zwycięzcy

Pierwszy kupon na 200 zł otrzymuje Pani Karolina:

W tym roku zasłużyłam/em na nagrodę w postaci kuponu rabatowego od pinkorblue.pl, bo... tak na prawdę nie ja zasłużyłam, ale moje dzieci:) Mama chciałaby im wynagrodzić nieco swoje wieczne zabieganie, brak czasu, nerwy a czasem krzyki. Mama zdecydowanie zasłużyła na rózgę ale pracuje nad sobą i idzie jej to coraz lepiej:) A dlaczego dzieci zasłużyły na nagrodę? Hania lat 7 poszła w tym roku do 1 klasy. Jest wzorowym uczniem. Jesteśmy z niej baaardzo dumni. Jest uczynną dziewczynką, zawsze dba o swoją młodszą siostrę doprowadzając tym matkę do wzruszeń;p Ola lat 3 jest rozbrykanym maluchem. W tym roku rozpoczęła swoją przygodę z przedszkolem. Ola jest wielkim sztukmistrzem jeśli chodzi o wymyślanie powodów, dlaczego nie powinna iść dziś do przedszkola: bo babcia z dziadkiem bardzo tęsknią za nią, bo ma straszny kaszel, bo musi pozałatwiać w domu swoje sprawy.... Jest słodkim łobuziakiem, na widok którego rozpływają się nasze serca.

Drugi kupon na 200 zł wędruje do Pani Katarzyny:

W tym roku zasłużyłam/em na nagrodę w postaci kuponu rabatowego od pinkorblue.pl, bo... byłam niczym ten miś - najlepszym przyjacielem rodziny. Dawałam poczucie bezpieczeństwa, osuszałam łzy rozpaczy, koiłam lęki, tuliłam i pomagałam przetrwać ból. Na wzór tego pojazdu i ja byłam motorem napędowym całej naszej rodziny. Kiedy wymagała tego sytuacja, wbijałam szósty bieg. Zawsze dawałam bliskim zielone światło do realizacji swoich marzeń, a gdy zaszła potrzeba dotrzymania kroku ich pomysłom, osiągałam nadzwyczajne przyspieszenie. I podobnie jak ta zabawka – latarka oświetlałam wszystkim swoją obecnością ścieżki, aby zawsze podążali we właściwym kierunku!"

Fundator nagród w konkursie postanowił przyznać nagrodę pocieszenia – kupon w wysokości 20 zł.

Wędruje on do Pana Jurka:

W tym roku zasłużyłem na nagrodę w postaci kuponu rabatowego od pinkorblue.pl, bo... cały rok w rolę Mikołaja się wcielałem i go w wybieraniu prezentów wyręczałem, Śnieżynce też pomóc chciałem więc cały rok najbliższych drobiazgami obdarowywałem, maluchem naszym się opiekowałem - tzn. z zapałem z nim klocki lego układałem i prowadziłem tryb życia zdrowy - pokonując na placu zabaw huśtawkowo-zjeżdżalniowy maraton obowiązkowy, dla malucha też się poświęcałem - podarowane mu przez ciocie słodycze sam zjadałem, i zawsze chętnie w: "Stary niedźwiedź mocno śpi" się bawiłem i się nagle o poranku na dywanie budziłem, zatem, jak widzisz, bardzo grzeczny byłem i na nagrodę w pełni zasłużyłem;)

Uważasz, że ten tekst jest wart przeczytania? Poleć go znajomym:

Oceń:

Wysyłam Twój głos!
Ocena: 5,00 z 5. Głosów: 6
Kliknij w gwiazdki, żeby dodać swój głos.
reklama