Konkurs DOVE - Prawdziwe macierzyństwo

Konkurs DOVE - Prawdziwe macierzyństwo

 Ostatnia modyfikacja: 11/09/2017 , artykuł powstał: 24/07/2017

Macierzyństwo to jedna z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących życiowych przygód. Nie brakuje w niej chwil pełnych uniesień i wzruszeń, ale i tych, które wyzwalają łzy i adrenalinę.

Prawdziwe macierzyństwo to nie tylko lukier, ale i momenty, kiedy trzeba zachować zimną krew lub wykazać się wyjątkową zaradnością i kreatywnością. Prawdziwe macierzyństwo często w nosie ma sztampę i utarte schematy, bowiem zaskakuje nie tylko maluch, ale i zwyczajna codzienność? Jeśli jesteś mamą, wiesz o tym doskonale – prawdziwe macierzyństwo to także prawdziwe wyzwania. 

Weź udział w konkursie

Jeśli masz ochotę na kolejne wyzwanie związane z macierzyństwem, weź udział w konkursie „Prawdziwe macierzyństwo – prawdziwe wyzwania”. Co trzeba zrobić? Napisz nam, w jakim najdziwniejszym miejscu zdarzyło Ci się przewijać malca. Najciekawsze, najbardziej zabawne wypowiedzi nagrodzimy.

Do 10 zwycięzców trafią fantastyczne nagrody

Nagroda główna
Zestaw Baby Dove w skład, którego wchodzą:  emulsja do mycia ciała i balsam Baby Dove Rich Moisture oraz krem przeciw odparzeniom, aby zapobiegać pieluszkowemu podrażnieniu skóry.

Dodatkowo zwycięzca otrzyma lekką i wodoodporną torbę Forma Grey marki SKIP HOP. Torba posiada przestronną kieszeń główną oraz wewnątrz dwie mniejsze, otwarte kieszonki. Z boków torby, po wewnętrznej stronie znajdują się cztery kieszenie idealne na akcesoria oraz butelki z piciem.

9 nagród dodatkowych
Zestaw Baby Dove w skład, którego wchodzą: emulsja do mycia ciała i balsam Baby Dove Rich Moisture oraz krem przeciw odparzeniom, aby zapobiegać pieluszkowemu podrażnieniu skóry.

Każdy rodzic pragnie jak najlepiej troszczyć się o swoje dziecko. Zestaw Podarunkowy Baby Dove Rich Moisture zawiera produkty, które pielęgnują, odżywiają i nawilżają delikatną skórę dziecka. Stwórz przyjemny codzienny rytuał z produktami Baby Dove Rich Moisture. Emulsja do mycia ciała i włosów, Balsam i Krem przeciw odparzeniom sprawią, że skóra dziecka będzie miękka, gładka i zdrowa.

Czas trwania konkursu:  21.08.17r. - 4.09.17r.
Ogłoszenie wyników: 11.09.17r.
REGULAMIN

Nagrody otrzymują:
Nagroda główna:
Anna Strzała

Nagrody dodatkowe:
1. Monika Niezgoda
2. Luiza Bykowska
3. Patrycja Buczek
4. Monika Faruga
5. Klaudia Mucha
6. Izabela Malinowska
7. Katarzyna Rzeczycka
8. Anna Zawierucha
9. Milena Makarewicz

Serdecznie gratulujemy!

Ocena: 4.67 z 5. Ocen: 15

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama