Przetestuj balsam i emulsję z serii Baby Dove Rich Moisture

Wreszcie pielęgnacja maluszka stanie się ogromną przyjemnością. Kosmetyki Baby Dove Rich Moisture są hipoalergiczne idealnie nadają się do codziennego użycia, już od pierwszych dni życia maleństwa. Chcesz się o tym przekonać? Weź udział w teście. Dołącz do ekskluzywnego grona mam, które jako pierwsze w Polsce poznają nową linię marki Dove.

Do testów przygotowaliśmy 2 produkty:

Emulsja do mycia ciała i włosów Baby Dove Rich Moisture
Emulsja nie wysusza skóry w trakcie kąpieli, zawiera bowiem kwas stearynowy, który pomaga zatrzymać wilgoć w naskórku i kwas palmitynowy, czyli natłuszczający emolient, oraz dodatkowo aż̇ 1⁄4 kremu nawilżającego. Nie powoduje łzawienia! Jest hipoalergiczna, o neutralnym dla skóry pH. Można jej używać codziennie już od dnia narodzin maleństwa.  

Balsam Baby Dove Rich Moisture
Ma bogatą formułą składników, które zatrzymują̨ wilgoć́ w naskórku (jak np. gliceryna) i składników okluzyjnych (np. wazelina), które nie dopuszczają̨ do szybkiego odparowywania wody. Dzięki temu koi skórę̨ i wspaniale ją nawilża aż̇ do 24 godzin! Do tego jest hipoalergiczny, przetestowany dermatologiczne i zatwierdzony przez pediatrów. Bardzo delikatny zapach sprawia, że jest idealny do codziennej pielęgnacji.

Jeśli pragniesz wypróbować nowość od Baby Dove i podzielić się opinią na ich temat masz dzisiaj niepowtarzalną okazję.

Na Mamy czeka, aż 70 zestawów.

Napisz dlaczego jeden z nich ma trafić właśnie do Ciebie!

Zgłoszenia zbieramy w dniach: 16.03-19.03.2017
Osoby zakwalifikowane do testu otrzymają powiadomienie do dnia: 24.03.2017
Regulamin
Zgłoś się koniecznie. Powodzenia!