Przetestuj Emulsję do Mycia Baby Dove Rich Moisture

Jesteś mamą, więc doskonale wiesz, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. To dlatego otaczasz maluszka troską i uwagą - często zmieniasz pieluszkę, wietrzysz małą pupę, a i starannie dobierasz kosmetyki do codziennej higieny. Czy znasz już kosmetyki Baby Dove Rich Moisture?

Emulsja do mycia ciała i włosów Baby Dove Rich Moisture

Emulsja do mycia ciała i włosów Baby Dove Rich Moisture zawiera kwas stearynowy, który pomaga zatrzymać wilgoć w naskórku i kwas palmitynowy, czyli natłuszczający emolient, oraz dodatkowo aż 1⁄4 kremu nawilżającego.

Pod wpływem wody emulsja zmienia się w kremową piankę, która łagodnie, ale i dokładnie zmywa wszelkie zanieczyszczenia oraz odświeża ciało i włoski maluszka.

Nie powoduje przy tym łzawienia! Formuła jest hipoalergiczna, o neutralnym dla skóry pH i idealnie nadaje się do codziennego użycia, już od pierwszych dni życia maleństwa. Kosmetyk pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną, gładką i o delikatnym zapachu.
 

Zapewnij swojemu dziecku optymalną pielęgnację - podaruj mu Emulsję do Mycia Baby Dove Rich Moisture.

Weź udział w teście Dove

Jeśli chciałabyś bliżej poznać i wypróbować Emulsję do Mycia Baby Dove Rich Moisture (pojemność: 200 ml), weź udział w naszym teście. Napisz, dlaczego chcesz przetestować produkty Baby Dove.

Wśród zgłoszeń wybierzemy 200 osób.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 13.02 - 26.02.2018r.
Osoby wybrane do testów otrzymają informację do dnia: 02.03.2018r.

REGULAMIN