Przetestuj kosmetyki dla dzieci z serii Baby Dove Rich Moisture

Jesteś mamą, więc doskonale wiesz, jak ważna jest odpowiednia ochrona skóry dziecka, pod pieluszką zwłaszcza. To dlatego otaczasz maluszka troską i uwagą - często zmieniasz pieluszkę, wietrzysz małą pupę i starannie dobierasz kosmetyki pielęgnacyjne, by chronić ją przed pieluszkowym odparzeniem skóry. Czy znasz już kosmetyki Baby Dove Rich Moisture?

Krem przeciw odparzeniom Baby Dove Rich Moisture dzięki zawartości składników ochronnych – tlenku cynku, Dimethicone oraz wosku pszczelego, pomaga chronić delikatną skórę dziecka przed dalszymi podrażnieniami.

Jest przy tym bardzo wygodny w użyciu - łatwo się rozprowadza i doskonale wchłania, zapewniając skórze maluszka pełny komfort. Przetestowany dermatologicznie, zatwierdzony przez pediatrów. Można go używać do pierwszych dni życia.


Chusteczki pielęgnacyjne Baby Dove Rich Moisture
o neutralnym pH zawierają łagodne substancje myjące, bez mydła i alkoholu. Można je stosować od pierwszych dni życia. Są delikatne jak woda - pozostawiają skórę nawilżoną i miękką. Hipoalergiczne, nie zawierają alkoholu, są odpowiednie dla dzieci od pierwszych dni życia.Testowane dermatologicznie, zaakceptowane przez pediatrów. Nadają się do pielęgnacji skóry całego ciała i pozostają świeże i wilgotne długo po otwarciu opakowania.

Zapewnij swojemu dziecku optymalną pielęgnację - podaruj mu Baby Dove Rich Moisture.

Weź udział w teście Dove

Jeśli chciałabyś bliżej poznać i wypróbować produkty Dove - krem przeciw odparzeniom i chusteczki pielęgnacyjne Baby Dove Rich Moisture, weź udział w naszym teście. Napisz, dlaczego chcesz przetestować produkty Baby Dove.

Wśród zgłoszeń wybierzemy 70 osób.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 13.06-26.06.2017
Osoby wybrane do testów otrzymają informację do dnia: 03.07.2017r.

Regulamin