Przetestuj szampon Rich Moisture i kostkę myjącą Baby Dove

Kosmetyki Baby Dove Rich Moisture są hipoalergiczne, dlatego idealnie nadają się do codziennego użycia już od pierwszych dni życia maleństwa. Chcesz się o tym przekonać? Weź udział w teście –  poznaj bliżej dwa produkty z nowej linii marki Dove.

Do testów przygotowaliśmy 2 produkty:

Szampon Baby Dove Rich Moisture

Od dziś mycie włosków bez płaczu i łez. Dzięki delikatnym składnikom myjącym szampon Baby Dove Rich Moisture łagodnie oczyszcza skórę głowy maluszka. Dodatkowo dostarcza włosom składników nawilżających i odżywczych.

To za sprawą zawartych w szamponie składników: kwasu stearynowego, kwasu palmitynowego i 1⁄4 kremu nawilżającego.

Jak cała seria szampon jest hipoalergiczny, ma neutralne dla skóry pH. Co niezmiernie ważne, nie powoduje łzawienia. Szampon został przetestowany dermatologicznie i okulistycznie, zatwierdzony przez pediatrów i można go stosować od pierwszych dni życia maleństwa. Efekt? Miękkie, wypielęgnowane i pachnące włoski!

Kostka myjąca Baby Dove Rich Moisture

To rodzaj syndetu, czyli delikatnej kostki myjącej bez mydła, która skutecznie i łagodnie oczyszcza skórę maluszka, nie wywołując podrażnień ani przesuszenia.

Kostka myjąca Baby Dove Rich Moisture jest wyjątkowo łagodna i pomaga uzupełnić ważne składniki odżywcze w skórze.

Wzbogacona w 1⁄4 kremu nawilżającego, który dostarcza skórze odpowiednej porcji składników nawilżających i odżywczych. Hipoalergiczna, przetestowana dermatologicznie i okulistycznie, zatwierdzona przez pediatrów i o neutralnym dla skóry pH. Stworzona dla skóry dziecka, aby była miękka, odżywiona i delikatnie pachnąca.

Już dzisiaj weź udział w teście Dove!

Jeśli chcesz poznać i wypróbować produkty Dove - szampon Baby Dove i kostkę myjącą Baby Dove - weź udział w naszym teście. Napisz, dlaczego chciałabyś przetestować produkty Baby Dove i czekaj na wyniki! Przygotowaliśmy aż 70 zestawów do testów!

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w teście?

Wypełnij formularz
Odpowiedz na pytanie
Przyślij do nas zgłoszenie w dniach:
28.09 - 11.10.2017r.
Osoby wybrane do testów otrzymają informację do dnia: 18.10.2017r.

REGULAMIN

Zgłoś się koniecznie. Powodzenia!

Dowiedz się więcej o kosmetykach z nowej linii Dove. Sprawdź opinie i obejrzyj produkty Baby Dove.

Ocena: 4.64 z 5. Ocen: 11

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama