Zadbaj o pielęgnację skóry dziecka z chusteczkami Bella Baby Happy

Zadbaj o pielęgnację skóry dziecka z chusteczkami Bella Baby Happy

materiał partnera (*)
reklama

Skórę dziecka należy otoczyć troskliwą opieką. Ponieważ na podrażnienia szczególnie narażona jest skóra pod pieluszką, dbając o jej higienę i kondycję należy poświęcić uwagę nie tylko pieluszkom, ale i kosmetykom do oczyszczania pupy. Nie wolno ryzykować. Zawsze należy wybierać najlepsze rozwiązania i bezpieczne produkty. Są nimi na przykład chusteczki Bella Baby Happy. Dlaczego są wyjątkowe?

Chusteczki nie zawierają alkoholu etylowego, silikonów oraz parabenów. Posiadają naturalne pH 5,5, które zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Chusteczki z miękkiej włókniny, przeznaczone do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Dzięki starannie dobranym składnikom i neutralnemu pH delikatnie oczyszczają i pielęgnują skórę dziecka, zachowując naturalną barierę ochronną.

 

Ponieważ skóra dziecka ma różne potrzeby, spośród chusteczek Bella Baby Happy można wybrać produkt, który odpowiada im idealnie.

Jedwab i Bawełna. Naturalne proteiny jedwabiu oraz wyciąg z bawełny delikatnie oczyszczają i pielęgnują delikatną skórę dziecka.

Alantoina i Witamina E. Dzięki zawartości alantoiny i witaminy E chusteczki doskonale nawilżają skórę, pozostawiając specjalną warstwę ochronną zapobiegającą wysuszaniu.

Mleko i Miód. Naturalne proteiny mleka dokładnie oczyszczają i nawilżają skórę, a wyciąg z miodu łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia skóry.

 

Dzięki hypoalergicznym chusteczkom Bella Baby Happy Sensitive, które zostały stworzone specjalnie do pielęgnacji skóry skłonnej do alergii oraz skóry wrażliwej, wyjątkowo wrażliwa skóra dziecka będzie dokładnie oczyszczona, a kojący wyciąg z aloesu złagodzi podrażnienia. Opakowanie z klapką dodatkowo zabezpieczy chusteczki przed wysychaniem.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: