reklama

A w TK Maxx #dzienswiatecznychskarpet! Musisz je mieć

Już dzisiaj, 23.11 rusza akcja DZIEŃ ŚWIĄTECZNYCH SKARPET! Dochód ze sprzedaży świątecznych pet trafi do podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. A jeśli do 6 grudnia opublikujesz zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TK Maxx wraz z #dzienswiatecznychskarpret oraz oznaczeniem @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post na rzecz dzieci z Akademii!

Czym jest Akademia Przyszłości?

To program wspierający edukację dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej. Dzięki wolontariuszom, podopieczni programu nie tylko zyskują motywację do nauki, ale przede wszystkim poznają swoje silne strony, wzmacniając w ten sposób pewność siebie. Dzieci osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte, chętne do współpracy i radosne.

Jeśli możesz już dzisiaj skorzystaj z oferty TK Maxx i zrób fajny uczynek! Skarpetki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych – od bardziej stonowanych z motywami nawiązującymi do płatków śniegu po odważne i różnokolorowe z postaciami, które kojarzą się ze Świętami Bożego Narodzenia, czyli Świętym Mikołajem, reniferami i nie tylko! W tym roku obok skarpetek dla kobiet i mężczyzn TK Maxx po raz pierwszy oferuje również skarpetki w rozmiarach dla dzieci!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: