reklama

"Blizny są piękne". Ojciec pomaga synkowi uwierzyć w siebie. Dołącz

“Trochę się obawialiśmy żeby to zamieścić, ale czuję, że to ważne. Carter zdjął rano bandaże. Płakał przez 45 minut, kiedy zobaczył swoje blizny. Powiedział, że boi się, że ludzie będą myśleć, że jest brzydki. To trudne do słuchania dla mnie, jako rodzica. Powiedzieliśmy mu, że jego blizny są piękne i sprawiają, że wygląda jak superbohater. Jak wiele; “lików” można dostać Carter za odwagę ?! Zapraszam do akcji"

Te słowa napisał Mark Gentle, tata 7-letniego Cartera, którego synek przeszedł do dzisiaj pięć operacji na otwartym sercu.  Post zamieszczony na facebooku 11.04.2015 polubiło już ponad 1 300 000 osób. Chłopiec otrzymał mnóstwo życzliwych komentarzy. “Jesteś bohaterem” “Podziwiamy cię za odwagę” Dołączyli się również rodzice chorych dzieci:" Mój syn ma teraz 5 miesięcy i już cztery operacje z powodu pojedynczej komory serca. Blizny są pięknym sposobem powiedzenia, że jesteś silniejszy niż cokolwiek, co próbowało cię zranić.”

Pojawiły się wpisy, a nawet zdjęcia osób, które same przeszły operacje i podzieliły się swoim doświadczeniem.  
Wygląda, że spontaniczna akcja Marka Gentle pomogła nie tylko jego synkowi, ale wielu innym ludziom dodała odwagi i pozwoliła uwierzyć, że są w porządku.

“Mam bliznę na mojej klatce piersiowej. Dorastałem, myśląc, że to źle. Teraz widzę, że się myliłem. Te blizny to odznaki odwagi. Jeśli kiedykolwiek ktoś cię zapyta skąd się wzięły - nie wstydź się. Stój dumnie i powiedz, że masz blizny, bo jesteś wojownikiem. Życzę Ci najlepszego Carter"- napisał Sam.

Ja też życzę wszystkiego, co najlepsze Carterowi i cieszę się, że ma tak dobrego i mądrego Tatę. To, co zrobił z myślą o synku okazało się ważne dla mnóstwa ludzi. Mam nadzieję, że Ty również włączysz się do akcji:)

źródło

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: