reklama

Mama bliźniaczek ma dość. Jej post staje się viralem

Annie Nolan jest 26-letnią mamą trójki maluszków - dwuletnich bliźniaczek oraz 4-letniego synka Malachiasza. Mieszka w  w Melbourne i prowadzi bloga o nazwie Uncanny. Za każdym razem, kiedy z bliźniaczkami - Delphine i Cheską wychodzi z domu, musi stawić czoła litanii pytań od przechodniów. Któregoś dnia stwierdziła, że ma dość. Co zrobiła?

Każda z córeczek dostała tekturkę, na której mama wypisała odpowiedzi na najczęściej padające pytania.

Tak, one są moje.Tak, są bliźniaczkami. Obie to dziewczynki. Nie, nie są identyczne. Tak, wyglądają bardzo podobnie. Tak, jestem pewna, że nie są identyczne.

Następne odpowiedzi były przygotowane dla bardziej dociekliwych osób"Poczęte w wyniku piep...enia (naturalnie;)) Urodzone przez cięcie cesarskie. Masz w rodzinie bliźnięta? To wspaniale. Nie, w naszej rodzinie nie było,... do teraz.  Tak, mam ręce pełne roboty (czasem zajęte 2 kieliszkami wina, żeby przetrwać) Tak, z trojaczkami byłoby trudniej.Annie szybo zrezygnowała ze swojego pomysłu, jednak zdjęcie umieściła na swoim Instagramie i... jej manifest trafił do największych światowych portali oraz telewizji i stał się viralem.

Naprawdę chciałem zawiesić dzisiaj te tabliczki na wózku. Będąc mamą bliźniąt wysłuchujesz serii pytań / dostajesz serię porad za każdym razem, kiedy wychodzisz z domu. Wiem, że większość osón jest po prostu zaciekawiona; jednak niektóre z nich są bardzo natarczywe i po jakimś czasie staje się to po prostu męczące. A ponieważ wybierałam się do miasta, wiedziałam, że pytania będą się pojawiać "często i gęsto", jednak ... stchórzyłam i w pociągu zdjęłam tabliczki.

Okazuje się, że ludzie uważają, że mają prawo, żeby zadać jej każde pytanie. Poczynając od tego, czy dzieci są poczęte naturalnie kończąc na pytaniu, czy zastanawiała się nad aborcją?

Jedna kobieta powiedziała mi, że gdybym w ciąży "usunęła"  jedną z bliźniaczek miałbym łatwiejsze dziewięć miesięcy, a ponieważ urodziły się przedwcześnie będą miały trudności w nauce w przyszłości .

Sądząc z tego, że wpis Annie stał się viralem, to lekki horror przeżywają również inni rodzice bliźniąt. Mamy i tatusiowie wieloraczków, czy Wy również jesteście zasypywane/i pytaniami? Jak reagujecie?

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: