reklama

Marzysz o zapewnieniu szczęśliwego życia dziecku? Taka metoda pewnie nie przyszła ci do głowy!

Oczywiście, że każdy z rodziców marzy, żeby życie jego dziecka było jak najlepsze, ale niektóre pomysły bywają niezwykle zaskakujące. Jednak po jakimś czasie nie wydają się już tak dziwne. Zacznijmy od początku.

W poście w portalu Reddit, jeden z użytkowników napisał, że żona go poprosiła, o skorzystanie z dawcy nasienia, aby zostać rodzicami niezwykle atrakcyjnego dziecka. Swoje niecodzienne życzenie argumentowała, mówiąc, że dzięki temu dziecko będzie miało zdecydowanie większą szansę na odniesienie życiowego sukcesu i ogólnie lepsze życie.

I chociaż trudno się nie zgodzić, bo z badań wynika, że atrakcyjnym osobom lepiej się powodzi, to sami rozumiecie, że mężczyzna poczuł się nie tylko zdezorientowany, ale również zraniony.

Rozumiem, że istnieją sporo zalet, kiedy lepiej wyglądasz, ale ogromnie przykro jest myśleć, że twoja żona uważa, że nie jesteś wystarczająco dobry, aby chcieć mieć z tobą dzieci.


Użytkownicy szybko włączyli się do dyskusji
 

Twoja żona jest idiotką. Ohydni rodzice czasami mają oszałamiające dzieci. Piękni rodzice często mają przeciętne potomstwo (jest wiele przykładów tego typu). Nie sądzę, żeby cię kochała. Bo kiedy pojawiło się moje dziecko, to co mnie zachwyciło, to że jest w połowie moją ukochaną osobą.

Wooowwww. Więc dziecko biologicznie nie byłoby twoje. Obrażała cię, mówiąc, że nie jesteś wystarczająco inteligentny lub wystarczająco przystojny, żebyście razem mieli dziecko, ale wystarczająco dobry, aby je utrzymywać.


To tylko dwie z kilkuset wypowiedzi. Część osób zaproponowała, żeby w takim razie również pobrać jajeczka od oszołamiająco pięknej i inteligentnej kobiety. No i wyobraźcie sobie, że żona nie była zachwycona tym pomysłem, ponieważ uważała, że przynajmniej jedna z osób powinna być biologicznie spokrewniona z dzieckiem i lepiej, żeby to była ona, bo przecież w jej organizmie rozwija się maleństwo.

Użytkownicy dyskutowali na forum, a tymczasem oszołomiony mąż rozmawiał z żoną o jej nietypowym pomyśle, raz na jakiś czas aktualizując informacje na wątku. I tak krok po kroku, małżonkowie doszli do sedna. I cała sytuacja stała się totalnie prosta.

Dawca już był. Mężczyzna zadzwonił do jego żony i powiadomił ją o pozamałżeńskim romansie męża. Zaoferował również pomoc ze strony swojej kancelarii prawnej, gdyby jej potrzebowała. 

A na koniec niespodzianka.  Niewierna żona nie była w ciąży, ale działała w myśl zasady, że przezorny zawsze zabezpieczony. Tymczasem się okazało, że chytry traci dwa razy.

Może jednak miała rację, że warto szukać dobrego materiału genetycznego, bo z jednego z badań wynika, że inteligencję w dużej mierze dziedziczy się po matce… Tak więc, można uznać, że wyświadczyła (zaraz już byłemu) mężowi przysługę ;)

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: