reklama

Naturalne cesarskie cięcie - niesamowity film stał się viralem

Jeśli kiedykolwiek miałaś cesarskie cięcie, wiesz  że to jest stresująca sytuacja. Umówiona cesarka może niesie ze sobą mniej  lęku niż ta nagła, ale jedna i druga mi kojarzy się z dużym niepokojem.

Przeżyłam jedną nagłą cesarkę i było to dla mnie dosyć traumatyczne przeżycie. Wszystko rozegrało się bardzo burzliwie i pomimo wsparcia lekarzy i anestezjologa byłam przerażona całą sytuacją. Dlatego z  przyjemnością oglądałam film, który stał się viralem i doczekał już ponad miliona trzystu tysięcy wyświetleń na YT.

Obejrzałam poród, który przebiegał łagodnie i polegał na takim wyciągnięciu dziecka z macicy, żeby ten niezwykły moment mogli obserwować rodzice. Dziecko rodziło się  w rytmie skurczów macicy z pomocą lekarza. Dzięki temu cesarskie cięcie przypominało poród naturalny i zresztą nazywane jest  "naturalną cesarką”.

Sarah Saunders  napisała:

"Chciałam podzielić się tym filmem, aby pokazać, że jeśli nie jesteś w stanie rodzić "naturalnie” to możliwość “naturalnego” cesarskiego cięcia jest najlepszą rzeczą! W tym niesamowitym filmie mój syn samodzielnie przychodzi na świat, a chirurg pomaga przytrzymując mu główkę. Zespół był fenomenalny i pozwolił mi doświadczyć takich narodzin, które zapamiętam na zawsze”.

Obejrzyjcie ten niezwykły film, który pokazuje, w jaki sposób odbywa się taki niecodziennie poród. Co sądzicie o pomyśle ?

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: