reklama

Ograniczenia porodów rodzinnych z powodu epidemii Covid19

Coraz więcej szpitali w przygotowaniu na falę zachorowań związanych z epidemią koronawirusa Covid19 wprowadza ograniczenia odwiedzin i możliwości towarzyszenia podczas porodu. W wątku na naszym forum dzielimy się informacjami, które szpitale wprowadziły ograniczenia porodów rodzinnych. Jeżeli zbliża się Twój poród i zależy Ci na obecności partnera, douli etc sprawdź czy będzie to możliwe.

I przypominamy - jeżeli szpital wprowadził ograniczenia, bezwzględnie się do nich stosuj. Mamy do czynienia z pandemią wywołaną nowym rodzajemy wirusa. Lekarze z całego świata mają przykład doświadczenia Włoch, gdzie szpitale początkowo stały się miejscem zakażeń groźnych dla osób starszych, z nadciśnieniem i osłabionymi drogami oddechowymi. Twojemu dziecku prawie na pewno nic nie grozi, Tobie najprawdopodobniej również nie, ale wszystko wskazuje na to, że przed pracownikami służby zdrowia na całym świecie czas wielkiego wyzwania i wielkiego trudu.

Jeżeli Twój szpital wprowadził takie ograniczenia - podziel się z nami na forum, daj znać innym mamom. Informacje zbiera również Fundacja Rodzić Po Ludzku. Pamiętaj, że możesz zabrać ze sobą telefon, słuchawki i mieć przy sobie głos kogoś bliskiego. Jesteśmy przy Tobie myślami również my. Powodzenia :-) 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: