reklama

Ojciec panny młodej zrobił coś, co świadczy o niezwykłej miłości do córki

Myślę, że dla każdego ojca poprowadzenie córki do ołtarza jest jedną z najpiękniejszych i najważniejszych chwil w życiu.

Przypuszczam, że kiedy tak idą ramię w ramię to ojcu przed oczyma przewijają się obrazy z ich wspólnego życia:narodziny, wspólne zabawy, dorastanie, rozmowy i ważne momenty. Dlatego ta historia niesamowicie mnie ujęła. Może również dlatego, że mój Tata nie mógł mi towarzyszyć w tak pięknym dniu. Poznajcie mężczyznę, który podczas ślubu córki zrobił coś wyjątkowego.

Todd Bachman, ojciec Brittany, prowadził ją właśnie do ołtarza, kiedy nagle zatrzymał się i poprosił  żeby dołączył do nich ojczym dziewczyny. Powiedział, że nie ma lepszego sposobu, by podziękować mu za pomoc w wychowaniu córki.

Autorka ślubnych zdjęć na swoim facebook'u napisała:

Weź chusteczki... bo będą ci one potrzebne, w czasie oglądania tych zdjęć. (…)Wszyscy mieli mokre oczy podczas ceremonii. Łącznie ze mną! Rodziny są takie, jakimi je stworzymy. Zróbmy je z myślą o dzieciach , a nie o swoim ego. Gratuluję, Todd Bachman pokazał, czym naprawdę jest  prawdziwa miłość…. jest miłością do swoich dzieci. Proszę udostępnij, abyśmy tę dobroć mogli przekazać dalej.

zdjęcia: facebook.com/Delia-D-Blackburn-Photography

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: