reklama

Przewijaki do męskich toalet! Ashton Kutcher w imieniu ojców.

źródło: youtube

Nigdzie nie ma przewijaków w publicznych męskich toaletach. Pierwsza męska toaleta z przewijakiem do jakiej trafię, znajdzie się w na moim FB!- ogłosił Ashton Kutcher na swoim Facebooku

Aktor (znany z filmów Sex Story, czy Jobs) był na spacerze ze swoją 5 miesięczną córką Wyatt Isabelle, kiedy  okazało się, że  musi zmienić jej pieluchę. Jednak, gdy wszedł do męskiej toalety publicznej, zdał sobie sprawę, że nie ma w niej żadnego przewijaka. Odczuciami podzielił się na swoim FB:Jakiś czas temu na ten temat wypowiadał się również blogger i dziennikarz Doyin Richards (Daddy Doyin)

Stolik do przewijania tylko w pokoju dla kobiet? Nie fajne.
Wziąłem (córeczkę) do męskiej toalety i nie było w niej przewijaka. Szukałem toalety rodzinnej, ale też jej nie było. Więc co miałem zrobić?”

Daddy Doyin również wezwał swoich czytelników do przysyłanie informacji na temat restauracji, firm, sklepów, w których tatusiowie z łatwością będą mogli przewijać swoje dzieci. Obiecał, że opisze je na swoich profilach społecznościowych. Zwrócił się również do sceptyków:

Przy okazji, jestem pewien, że kilkoro z Was myśli - "Naprawdę, koleś? Dlaczego koncentrujesz się na tym? Są większe problemy na świecie".
Moja odpowiedź dla tych ludzi?
Bez jaj, Sherlocku.
Po prostu wiem, że kiedy tata potrzebuje zmienić dziecku pieluchę w miejscu publicznym i nie ma, gdzie tego zrobić, to przeżywa załamanie 5. stopnia. I wierzcie mi, że nie ma w tym momencie dla niego ważniejszej rzeczy na świecie.

W Polsce w 2007 roku część posłów chciała, żeby w Sejmie ustawić przewijak. Wystosowali stosowne pismo w tej sprawie pismo do marszałka Dorna.
Czy się udało? Na ten temat nie znaleźliśmy materiałów.

Kochani rozpoczynamy poszukiwania w Polsce. Ręka do góry, kto zna restauracje, sklepy, biura, gdzie każdy Tata może skorzystać z przewijaka. Piszcie w komentarzach. Zróbmy mapę takich miejsc!!! Tylko, czy w naszym kraju one istnieją?

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: