reklama

Słońce cię spala - dosłownie. Obejrzyj i kup krem z filtrem.

Czy jesteś wśród prawie 16 milionów ludzi, którzy obejrzeli film"Jak widzi cię słońce?". Jeżeli jesteś fanką opalania i nie lubisz kremów przeciwsłonecznych obejrzyj go koniecznie.

Artysta Thomas Leveritta  w w Prospect Park na Brooklynie ustawił kamerę z soczewkami UV, dzięki którym wszyscy chętni mogli zobaczyć się w ultrafioletowym świetle.
Większość uczestników eksperymentu przeżyła szok, kiedy odkryła uszkodzenia skóry wywołane przez słońce: piegi, ciemne plamy, zmarszczki, czy początek starczych plam, które nie były jeszcze widoczne gołym To nie był koniec eksperymentu. Każda z osób została poproszona o posmarowanie twarzy kremem z filtrem UV i zobaczenie, jak  filtry chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Z badań wynika, że narażenie skóry na zbyt wysokie promieniowanieUV do 18 roku życia zwiększa ryzyko jej uszkodzenia. American Cancer Society twierdzi, że 2.000.000 nowotworów skóry, które są diagnozowane rocznie można zapobiec chroniąc skórę przed nadmiernym nasłonecznieniem i unikając opalania w solarium.

Proszę chrońcie dzieci, a same korzystajcie może z samoopalaczy?


Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: