reklama

Urodzeni w grudniu? Mogą okazać się wysportowanymi lub upartymi dentystami

Od kilkunastu dni możemy powitać grudniowe maluszki. Czas się przyjrzeć, jakie cechy przypisują im naukowcy i astrologowie.  

Dzieci urodzone w grudniu charakteryzują się lojalnością i hojnością. Lubią być w centrum zainteresowania, mają poczucie humoru, ale są czasem niecierpliwe. Nie uznają zakazów.

Z badań wynika, że w grudniu rodzi się najmniej dzieci i są to głównie… chłopcy.  Niestety urodzeni w tym miesiącu są podatni na różne alergie, rzadko jednak przeradzają się one w astmę, za to niestety mogą mieć kłopoty ze snem. Tego współczujemy, zwłaszcza ich rodzicom. Jednocześnie według badań opublikowanych w Journal of Aging Research, dzieci urodzone w ostatnim miesiącu roku mają większe szanse na długowieczność. Mogą spokojnei dożyć 105. urodzin.

Chociaż ludzie urodzeni w grudniu są bardziej podatni na depresję i czasem mają pesymistyczne nastawienie do życia, to jednocześnie są mniej labilni emocjonalnie i rzadko kiedy się złoszczą, co oznacza, że ​​są milszymi ludźmi.

Według badań przeprowadzonych w International Journal of Sports Medicine, osoby urodzone w grudniu, mają naturalne zdolności do tego, żeby być wybitnymi sportowcami.

Być może ma to związek z ich niesamowitym wrodzonym uporem, który pomaga im osiągnąć to czego pragną. Gorzej jest z dokonaniem wyboru, czym konkretnie chciałyby się zajmować.  Okazuje się, że pomimo uporu i determinacji urodzeni w grudniu mają wybitne problemy z podejmowaniem decyzji.

Z kolejnych badań wynika, że jest to miesiąc urodzonych dentystów ;) Badanie z 2011 r. wykazało, że właśnie w tym miesiącu rodzi się najwięcej osób, które wykonuje ten zawód.  Jednak wśród grudniowych maluszków znajdzie się sporo przyszłych nauczycieli, prawników, dziennikarzy i wynalazców oraz oczywiście sportowców.

I na koniec wiadomość, która może cię nie ucieszyć, ale w przyszłości przyniesie twojemu dziecko sporo korzyści. Osoby urodzone w grudniu to często "ranne ptaszki", więc szykuj się na wczesne pobudki. Pocieszające jest to, że w rezultacie ci, co wstają skoro świt są sprawniejsi i mają większe prawdopodobieństwo bycia szczęśliwymi. 

I wszystkiego najlepszego dla wszystkich urodzonych w grudniu!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: