reklama

Urodzeni w listopadzie częściej zostają prezesami, ale jest jeden haczyk

Dzieci urodzone w listopadzie, podobnie jak październikowe są bardziej wytrzymałe i świetnie radzą sobie na boisku.

Są to również osoby długowieczne. Naukowcy kilkukrotnie powtarzali badanie i za każdym razem wynik był identyczny dorośli urodzeni w październiku, listopadzie i grudniu żyją dłużej niż ich rówieśnicy.

Listopadowe dzieci są chyba stworzone na dyrektorskie stanowiska.  Przebadano 375 prezesów i okazało się, że dominująca grupa urodziła się właśnie w listopadzie. Być może wpływa na to fakt, że osoby urodzone w tym miesiącu mają mniejsze ryzyko zachorowania na depresję i są mniej narażone na problemy z sercem.

Prawda może być jednak bardziej ponura. W listopadzie rodzi się najwięcej socjopatów... Właśnie w tym miesiącu urodziło się 17 najbardziej znanych seryjnych morderców, czyli prawie dwa razy więcej niż w innych miesiącach.

Jako że jestem mamą świetnego syna urodzonego w listopadzie będę się opierać na opinii astrologów:

Ludzie urodzeni w listopadzie są niezwykli i pełni pozytywnej energii. Czasem bywają nadwrażliwi.  Mają mnóstwo pomysłów i cechuje ich jasność myślenia. Nie są gadatliwi, za to są pracowici, romantyczni, wrażliwi i empatyczni. Mogą stać się źli tylko wtedy, gdy zostali sprowokowani. W relacjach mogą czuć się niepewni.

Dlatego nastawcie się, że w waszym życiu pojawił się po prostu wspaniały dar od losu, który w przyszłości ma szansę was utrzymywać;)

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: