reklama

Uwaga niebezpieczeństwo. Zabawka Kids II Oball groźna dla dzieci

Tesco ostrzega przed niebezpieczną zabawką i prosi klientów o zwrot grzechotki Kids II Oball. Okazuje się, że małe koraliki, które są umieszczone wewnątrz niej mogą się wysypać, stwarzając tym samym ryzyko zadławienia maluchów.

Chodzi o konkretne serie zabawek

Producent zabawki, firma Kids II UK Limited, poinformowała właśnie o wycofaniu ze sprzedaży wadliwego produktu - odnotowano ponad 40 przypadków uszkodzenia grzechotki, wysypania się koralików, co stwarzało realne zagrożenie dla zdrowia i życia dzieci.

Chodzi o konkretne serie grzechotek Kids II Oball. Wycofanie dotyczy modelu numer 81031 w kolorach: różowym, niebieskim, pomarańczowym i zielonym, z jedną komorą zawierającą pomarańczowe koraliki.

Wadliwe zabawki oznaczone są kodem, który znajdziesz na małym trójkącie, na wewnętrznej powierzchni produktu. To kody: "T": T3065, T0486, T1456, T2316 i T2856.

Wszystkie inne grzechotki Oball nie podlegają wycofaniu ze sprzedaży, są bezpieczne.

Niebezpieczną zabawkę zwróć do sklepu

Grzechotki Kids II Oball zostały zakupione po 1 stycznia 2016 r. Jeśli masz w domu taką zabawkę, odnieś do najbliższego Tesco. Sklep zwraca pieniądze nawet wtedy, gdy nie posiadasz paragonu.

Firma Kids II UK Limited dziękuję za współpracę i przeprasza za wszelkie niedogodności.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: