reklama

Zostań Ambasadorką i testuj produkty dla dzieci. Zacznij przygodę z trnd

Platforma trnd.pl poszukuje mam, które chcą testować produkty przeznaczone dla dzieci. Już teraz mogą zgłaszać się do dwóch projektów – Bobovita i Bebiko. Udział w nich jest całkowicie bezpłatny.

trnd tworzy największą społeczność marek i konsumentów w Europie. Dołączając do niej masz szansę brać udział w projektach dla najróżniejszych produktów i usług - od kosmetyków, deserów mlecznych, urządzeń gospodarstwa domowego, po aplikacje mobilne czy sklepy internetowe.

Wybrana osoba zostaje Ambasadorem, który otrzymuje pełnowartościowy produkt do samodzielnego przetestowania oraz próbki do dzielenia się ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi. Później ambasadorzy przesyłają swoje opinie na temat produktu oraz relacje z rozmów. Trafiają one do osób odpowiedzialnych za markę.

Dlaczego warto?

Ponieważ Ambasadorzy otrzymują do testowania pełnowartościowy produkt, często zanim pojawi się on na rynku, mają szansę być pierwszymi, które dowiedzą się o najnowszych produktach i nadchodzących trendach. Dodatkowo zdobywają ekspercką wiedzę na jego temat oraz otrzymują produkty do przekazania znajomym.

Zgłoś się do projektu!

Już teraz zgłoś się do jednego z projektów – to nowości w słoiczkach od BoboVita i mleko następne Bebiko PRO+ 2. Zgłoszenia do projektów przyjmowane są do 2 lipca. 

Spróbuj nowych, mięsnych słoiczków BoboVita! Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź: https://www.trnd.com/pl/projekty/bobovita-sloiczki/informacje-o-projekcie  

Odkryj unikalną formułę Bebiko NutriFlor PRO+ 2! Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź: https://www.trnd.com/pl/projekty/bebiko-pro2/informacje-o-projekcie

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: