reklama
Nakarm swoją radość
materiał partnera (*)

Nakarm swoją radość

Jak cieszyć się życiem i czerpać prawdziwą satysfakcję w domu czy pracy?

Naukowcy udowodnili, że świadoma koncentracja na kolorowych stronach życia zwiększa poziom odczuwanej satysfakcji, ale żeby prawdziwie cieszyć się codziennością potrzebny jest zarówno zrównoważony umysł, jak i ciało: satysfakcja, poczucie własnej wartości i wewnętrzna energia, która dodaje chęci do działania.

Energia i pozytywne myślenie

Bez względu czy spędzasz czas za biurkiem siedzące godziny czy zawodowo „biegasz korpo-maratony”, pamiętaj że codzienna dawka wartościowej energii to klucz do sukcesu. Twoje ciało i mózg zużywa do pracy ogromne ilości kalorii. Stres pochłania dodatkową energię. Hektolitry kawy zamiast regeneracji spowodują rozdrażnienie.

Jak w zabieganym rytmie życia uchronić się przed skutkami złych nawyków i pustych kalorii? Postaw na zdrowie i energię płynącą z natury. Zamiast w przerwie na lunch podjadać wafelki czy zamawiać fastfooda, sięgnij po wartościowe rozwiązania. Zdrową alternatywą dla słonych przekąsek czy słodkich batonów są świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców - pełne witamin i życiodajnych wartości, a przy tym bardzo smaczne.

Witaminy czekają w sklepowej lodówce

Jednodniowe, świeżo tłoczone soki warzywne i owocowe, produkowane przez firmę Victoria Cymes mogą w szybki i naprawdę zdrowy sposób zaspokajać zapotrzebowanie organizmu na witaminy i minerały. Świeże „eliksiry” trafiają do sklepowych lodówek bezpośrednio po tłoczeniu, nie są więc pasteryzowane i nie zawierają konserwantów. Producent jednodniowych soków Cymes oferuje szeroką gamę apetycznych, warzywno-owocowych wariantów.

Postaw na marchewkę

Hitem z linii soków Cymes są świeżo wyciskane soki z marchwi. Stanowią nie tylko smaczne ale i potwierdzone naukowo źródło „dopingującej mocy”. Sok z marchwi to spora dawka mikro i makro elementów – dostarcza beta –karotenu i witaminy A o długiej liście zasług dla dobrego samopoczucia i wyglądu: redukuje stany zapalne czy zaczerwienienia skóry, wspomaga układ immunologiczny i chroni w profilaktyce nowotworowej. Marchew obniża stres oksydacyjny, na który narażone są szczególnie osoby żyjące w ciągłym stresie.

Wszystkie jednodniowe soki od Victoria Cymes pochodzą ze sprawdzonych upraw, zlokalizowanych w ekologicznie czystych rejonach kraju.

reklama

Niezbędniki w dziale ciąża

reklama