O mocy mleka mamy na sali kinowej

materiał partnera (*)
O mocy mleka mamy na sali kinowej

Ciąża to niesamowite doświadczenie. Maleńki człowiek rozwija się wewnątrz nas, nawiązuje z mamą pierwszy kontakt, przeżywa jej emocje, radość i smutek. Dla mamy, która po raz pierwszy szykuje się na powitanie maleństwa to też początek nowego etapu w życiu. Poszukiwanie informacji, kompletowanie wyprawki, niekończące się rozmowy z koleżankami-mami, wymiana doświadczeń, cykliczne badania, zajęcia w szkole rodzenia. Mama, która wkrótce powita dziecko ma mnóstwo zajęć, nowych wrażeń i przygotowań.

Spotkań edukacyjnych i różnego rodzaju wydarzeń dla przyszłych mam jest naprawdę sporo. Jednak tak filmowego i pełnego inspiracji wieczoru jak Kino z Brzuszkiem jeszcze nie było.

reklama

Kino z Brzuszkiem to jedyny edukacyjny program, który kierowany jest do kobiet w ciąży i w całości poświęcony jest karmieniu naturalnemu i wartościom mleka mamy. Podczas spotkania:

  • Ekspert (położna lub konsultantka laktacyjna) przygotowuje mamy do karmienia piersią i do skutecznej pielęgnacji piersi  
  • Ekspert dzieli się wiedzą na temat mleka mamy
  • Uczestniczki mają możliwość zadania pytań
  • Wszystkie mamy uczestniczą w seansie filmowym
  • Mamy spędzają czas w gronie innych kobiet i w relaksujący sposób zdobywają wiedzę.

Podczas spotkania liczą się przede wszystkim komfort mamy, przyjazna atmosfera, pozytywne emocje i wiedza ekspercka.

Poza dawką naprawdę unikalnej wiedzy mamy uczestniczą w seansie filmowym. Repertuar jest bardzo różnorodny, ale zawsze dobrany do potrzeb przyszłej mamy. Kino ciepłe, spokojne, rodzinne z odrobiną humoru – tym się kierujemy, dobierając film  - mówią organizatorzy. Chcemy również, aby mama poczuła się zrelaksowana i żeby miała świadomość, że moc mleka mamy jest ogromna.

Kobiecy pokarm to bogactwo składników, których nie znajdzie się w żadnym innym pokarmie, ale to również wielka siła mająca wpływ na rozwój dziecka. Moc mleka można rozpatrywać również w innym wymiarze. Odciągnięte mleko mamy może podać tata lub babcia, co sprawia, że między dzieckiem a bliskimi również może stworzyć się więź podczas karmienia.

W roku 2018 kinowe spotkania odbyły się w kilku największych polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

Harmonogram najbliższych spotkań w ramach cyklu Kino z Brzuszkiem jest następujący:

4 września – Rzeszów

6 września – Katowice

27 września – Bydgoszcz

11 października – Szczecin

25 października – Łódź

Wyłącznym partnerem wydarzenia jest marka Medela.

Rejestracji można dokonać przez stronę medela.pl a szczegóły wydarzenia dostępne są również na profilu FB.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: