Kubeczek FERTI∙LILY – niehormonalna pomoc w poczęciu

Materiał partnera 
Kubeczek FERTI∙LILY – niehormonalna pomoc w poczęciu

Kubeczek FERTI∙LILY. Co to takiego?

Kubeczek FERTI∙LILY to innowacyjne urządzenie medyczne, które zwiększa szansę na zajście w ciążę niemal o połowę. Co najważniejsze, kubeczek możesz stosować w domowym zaciszu, dzięki czemu starania o dziecko pozostaną Waszą intymną i prywatną chwilą. Urządzenie medyczne jest wielokrotnego użytku, a jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Problemy z zajściem w ciążę nie należą do rzadkości

Wiele par starających się o dziecko zapewne się zgodzi, że zajście w ciążę to nie tylko chwila pasji i namiętności, ale starannie zaplanowany i przemyślany proces, na który składa się m.in. zmiana trybu życia, nawyków żywieniowych czy unikanie stresu. A i tak starania te często nie przynoszą pożądanego skutku, przez co potrzebna jest pomoc specjalisty.

Zgodnie z badaniami Eurostatu (2020), średni wiek kobiet rodzących pierwsze dziecko wynosił w Europie 29,1 lat. W Polsce te statystyki wyglądają nieco lepiej i średni wiek Polki rodzącej pierwsze dziecko to 27,2 lata. Jednak w dalszym ciągu jest to dalekie od ewolucyjnego optimum.

Najbardziej płodne lata wypadają między 20. a 25. rokiem życia, chociaż szansa na poczęcie w tym okresie nie przekracza 30%. Sytuacja z wiekiem staje się coraz mniej korzystna. Kobiety mające 35 lat posiadają o 50% mniej szans na zajście w ciążę niż kobiety w 22. roku życia.

W przypadku mężczyzn, jakość spermy po 30. roku życia spada o 32%. Dodatkowo, od końca lat 90. XX wieku podwoiła się liczba kobiet zachodzących w ciążę po 30. roku życia. Podsumowując, aż co trzecia para starająca się o dziecko ma problemy z zajściem w ciążę. W skali światowej oznacza to problemy u ponad 90 milionów par.

Domowe wsparcie poczęcia a bliskość i romantyzm

Kubeczek FERTI∙LILY został stworzony właśnie dla tych par, które mają problemy z poczęciem. Do tej pory dostępne metody wsparcia mocno ingerowały w intymność i prywatność, które towarzyszą próbom poczęcia. Kubeczek FERTI∙LILY to unikalne urządzenie medyczne zaprojektowane w celu jego wsparcia w domowym zaciszu. Łatwa i możliwa w rozmaitych warunkach aplikacja pozwala, by chwile bliskości nie straciły na intymności.

Czy kubeczek FERTI∙LILY rzeczywiście przynosi rezultaty?

Skuteczność działania kubeczka FERTI∙LILY została potwierdzona badaniami klinicznymi (van den Dool i in., 2021). Wyniki wykazały, że szanse na poczęcie u par, które korzystały z kubeczka przez 3 miesiące wzrosły o 48% w porównaniu z grupą kontrolną. Dodatkowo owalny kształt kubeczka zatrzymuje nasienie w pobliżu szyjki macicy, dzięki czemu 300% więcej plemników dostaje się w pobliże ujścia szyjki macicy.

Działanie i stosowanie

Kubeczek FERTI∙LILY to urządzenie składające się wklęsłego, półokrągłego pojemniczka oraz ogonka ułatwiającego wyjmowanie. Sam kubeczek posiada niewielkie otworki, które zapobiegają tworzeniu się próżni w szyjce macicy. Jest on wielorazowego użytku, a jedno urządzenie można stosować do sześciu miesięcy.

Kubeczek FERTI∙LILY jest wykonany w 100% z silikonu medycznego pochodzącego ze Szwajcarii, co zapewnia jego elastyczność, miękkość i wytrzymałość. Kubeczek najlepiej trzymać w zasięgu ręki i stosować bezpośrednio po stosunku zakończonym ejakulacją.

Urządzenie to najlepiej używać w trakcie owulacji, to znaczy między 12., a 16 dniem cyklu menstruacyjnego. Jest to oczywiście uśredniony okres, indywidualny dla każdej kobiety. Czas ten najlepiej poznać po kolorze śluzu szyjkowego, który w tym okresie staje się nieco gęstszy oraz przyjmuje kolor surowego białka jajka. W określeniu najbardziej płodnego okresu pomóc mogą także dostępne na rynku testy owulacyjne.

Żel FERTI∙LILY – dodatkowa pomoc w staraniach o dziecko

Dodatkowe wsparcie w próbach poczęcia dziecka przynieść może także żel FERTI∙LILY – przyjazny spermie lubrykant, który dzięki sprzyjającemu nasieniu pH, zwiększa liczbę plemników, które dostają się do szyjki macicy. Ponadto żel FERTI∙LILY zawiera fruktozę – naturalny cukier prosty, który dodaje plemnikom energię do pływania.

Więcej informacji na temat produktów FERTI∙LILY dostępnych jest na stronie www.fertilily.com/pl/. Dodatkowo, czytelnicy babyboom.pl otrzymują rabat -10% z kodem BABYBOOM10.

Bibliografia

  1. van den Dool, G., van Osta, G., & Wiegerinck, M. (2021). The FERTI∙LILY Conception Cup Increases the Chance of Conceiving in Comparison with Expected Pregnancy Rates: A Prospective Observational Study. of, 11, 2.
  2. Fertility statistics Eutostat

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: