Mega Food - uzupełnij braki żywieniowe

Mega Food - uzupełnij braki żywieniowe

materiał partnera (*)

Żyjemy szybko i intensywnie, mało śpimy, często kiepsko się odżywiamy, a jako kobiety mierzymy się z wieloma wyzwaniami, które są wyczerpujące dla organizmu. Co w takich sytuacjach najczęściej robimy?

Ratujemy się suplementami diety spodziewając się, że uzupełniając w ten sposób niedobory witamin i minerałów odzyskamy siłę, formę oraz witalność. Pomysł jest świetny, tylko nie zapominajmy o jednym – że preparat, po jaki sięgniemy, nie może być przypadkowy. W poniższym artykule wyjaśnimy różnicę pomiędzy powszechnymi suplementami a Mega Food.

Wybierz właściwy suplement

Wierzymy reklamom i farmaceutom, dlatego kupując preparaty witaminowe zdajemy się na preferencje sprzedawcy lub dokonujemy wyboru sami, ulegając zapewnieniom, że dany produkt jest najlepszy, bo „skuteczny”, „biodostępny”, „przyswajalny”. Producenci z pewnością są zadowoleni, ale co na to nasze zdrowie i organizmy? Im nie jest wszystko jedno.

Niemal wszystkie witaminy i minerały, które możesz kupić w aptekach i drogeriach są syntetyczne. W wielu z nich znajdują się związki, które nie występują w naturze i są jedynie fantazją chemików, w konsekwencji z owocami i warzywami (a często i zdrowiem) nie mają nic wspólnego.

Mało tego! Czy wiesz, że źródłem substancji zawartych w niektórych suplementach może być ropa naftowa, przetworzona kwasem solnym, acetonem lub formaldehydem, a minerały, takie jak np. wapń czy magnez, mogą być niczym więcej niż zmieloną skałą czy muszlą? Względy ekonomiczne przeczą zdrowemu rozsądkowi i mogą mieć negatywne skutki dla naszego zdrowia, szczególnie ważnego dla kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Naturalne i bezpieczne źródło witamin i minerałów to jedno. Drugie to ich efektywność. Kluczem do niej jest aktywność biologiczna. Oznacza to, że składniki muszą się nie tylko wchłaniać, ale także wywołać odpowiedni efekt zdrowotny i utrzymywać go jak najdłużej w organizmie. To dlatego tak wiele suplementów diety jest niczym więcej niż – nie zawsze obojętnym dla zdrowia – placebo.

Zawarte w Mega Food witaminy pochodzące z naturalnych owoców i warzyw zawierają ponad 5 000 składników wpływających na ich skuteczność i wchłanianie. Do kwestii suplementacji należy podchodzić ostrożnie, uważnie i świadomie. Gdy zależy nam na zdrowiu, tym bardziej istotne jest znalezienie zdrowych rozwiązań. Jednym z nich jest stosowanie preparatów Mega Food.

Mega Food - rewolucja w suplementacji kobiet w ciąży i karmiących piersią!

Preparaty Mega Food - FoodState® - są bezpieczne, naturalne i optymalne, ponieważ pochodzą ze świeżej, autentycznej żywności. Dzięki temu zawierają wszystkie niezbędne do działania związki i izomery, co zapewnia odpowiednie działanie i odżywianie organizmu.

Preparaty Mega Food to nie tyle suplementy, co skoncentrowana naturalna żywność uzupełniająca niedobory.

Mieszanki FoodState® zawarte w Mega Food to koncentraty ze świeżej, organicznej żywności o dużej zawartości substancji odżywczych i możliwie najwyższej biodostępności i stopniu zatrzymania w komórkach. Oprócz witamin i minerałów dostarczają wiele innych ważnych substancji, takich jak: bioaktywne peptydy, enzymy, fitoskładniki, makro- i mikroelementy.

Mega Food tworzy formuły i rozwiązania, które działają antyoksydacyjnie, immunostymulująco i detoksykacyjnie. Badania dowodzą, że koncentraty FoodState®: wykazują silniejsze działanie niż inne produkty, są korzystniejsze dla organizmu i lepiej przez niego wykorzystywane.

Mega Food funkcjonuje już od 40 lat, a filozofia firmy nie pozwala na „chodzenie na skróty”. Oznacza to, że preparaty cechują się najwyższą jakością, na którą ogromny wpływ ma również zastosowana technologia Slo-food proces, który nie niszczy delikatnej struktury składników odżywczych. To niezwykle zdrowa idea!

Mega Food należy do ekskluzywnej grupy posiadającej cały zintegrowany proces produkcyjny, łącznie z laboratoriami, w których zapewnia się jakość i kontrolę oferowanych preparatów. Witaminy Mega Food pochodzą ze 100% pełnowartościowej naturalnej żywności, pozyskiwanej wyłącznie z ekologicznych farm spełniających rygorystyczne normy.

Owoce i warzywa wykorzystywane do produkcji preparatów Mega Food są wolne od GMO (nie są modyfikowane genetycznie), pestycydów, herbicydów i metali ciężkich. Etykiety preparatów są dowodem na zastosowanie powyższej filozofii. Na etykietach Mega Food w jasny sposób i zgodny z rzeczywistością zaznaczone są ilości warzyw i owoców będących źródłem odżywczych substancji.

Specjalistyczne preparaty Mega Food- w trosce o zdrowie kobiet, kobiet w ciąży i karmiących

Blood Builder

Blood Builder to najczęściej wybierany produkt Mega Food, o potwierdzonych badaniami klinicznymi właściwościach zwiększających poziom żelaza we krwi. Kobiety są szczególnie narażone na wystąpienie anemii i obniżenia poziomu żelaza we krwi, dlatego Blood Builder to nieoceniona pomoc w takich przypadkach i naturalne wsparcie odżywcze organizmu.

Blood Builder zawiera składniki odżywcze, wspierające czerwone ciałka krwi i zapewniając odpowiedni poziom żelaza. Dzięki zawartości witamin i minerałów (witamina C, B12, kwas foliowy, żelazo) pochodzących z buraków, pomarańczy i brokułów Blood Builder wspomaga produkcję komórek krwiotwórczych, naturalnie zwalcza zmęczenie i poprawia poziom energii.

Główny składnik preparatu, korzeń buraka, pochodzi z ekologicznej farmy Stahlbush Island w Oregonie, mogącej pochwalić się już 30-letnią tradycją.

Blood Builder jest lekkostrawny i nie powoduje zaparć. Nie zawiera substancji chemicznych, konserwantów i metali ciężkich.

Baby & Me

Baby & Me to kompleks 24 witamin i minerałów, które wspomagają kobiety w okresie ciąży i karmienia i małe pociechy w pierwszych dniach życia. Bor zawarty w formule Baby & Me, pochodzący z drożdży S.cerevisiae, wspiera rozwój kości kształtującego się płodu i wpływa na gospodarkę wapnia w organizmie.

Razem z obecnym w formule Baby & Me wapniem, magnezem i witaminą D reguluje metabolizm i wzrost. Prenatalna mieszanka zawiera zioła (ekstrakt z liści malin, kwiat rumianku, ekstrakt z liści i korzeni mniszka lekarskiego, korzeń żeńszenia i szpinak), które wspierają siłę, równowagę i nastrój kobiety w ciąży. Baby & Me zawiera 100 % pomarańcze, które są źródłem niezbędnych bioflawonoidów.

Jagody i żurawina dostarczają naturalnych antyoksydantów: antocyjanów, wpływających korzystnie na układ krążenia i obniżających poziom cukru.

Baby & Me może być przeznaczony dla wegetarian, jest wolny od GMO i nie zawiera substancji chemicznych, konserwantów i metali ciężkich.

Baby&Me 2

Mega Food Baby&Me 2 zawiera kompleks 24 witamin i minerałów, które wspomagają kobiety w okresie ciąży i karmienia i małe pociechy w pierwszych dniach życia.

Ulepszona formuła zawiera najbardziej aktywne formy witaminy B12, B6 i kwasu foliowego, których źródłem jest brązowy ryż, drożdże i brokuły. Formuła została specjalnie dobrana tak, aby wspierać syntezę DNA i neuroprzekaźników oraz metabolizm niezbędnych do funkcjonowania aminokwasów.

Baby & Me 2 jest źródłem kwasu foliowego nowej generacji (Quatrefolic 5-MTHF), który jest najbardziej biologicznie aktywną formą kwasu foliowego, o lepszej efektywności i przyswajalności.

Baby & Me 2 to specjalnie wyselekcjonowane witaminy i minerały pochodzące z naturalnych warzyw i owoców, a także najnowocześniejsze formy koniecznych dla zdrowia mamy i maluszków związków. Preparat zawiera kwas foliowy i witaminy B6 i B12 tylko w najnowszej postaci, dzięki czemu przyczynia się do lepszego rozwoju organizmu dziecka m.in. mózgu i układu nerwowego. Jest to szczególnie istotne ze względu na możliwość obniżenia ryzyka urodzenia dziecka z wadą mózgu lub rdzenia kręgowego.

Baby & Me 2 może być przeznaczony dla wegetarian, jest wolny od GMO, ponadto nie zawiera substancji chemicznych, konserwantów i metali ciężkich.

Ocena: 3.38 z 5. Ocen: 8

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama

Niezbędniki w dziale ciąża