Pokonaj katar z chusteczkami Velvet

Pokonaj katar z chusteczkami Velvet

materiał partnera (*)

Wszyscy lubimy mieć chusteczki pod ręką. Trzymamy je w torebce, na biurku, na nocnej szafce i w kieszeni. Zabieramy je do pracy, na spacer, do przedszkola i kina. Przydają się zawsze, w każdej sytuacji, o każdej porze roku - zwłaszcza jesienią, kiedy atakują wirusy i męczy katar. Są niezastąpione.

Jednak chusteczka higieniczna nie powinna być byle jaka – cienka, szorstka, szarobura. Warto sięgać po takie, które o małe i duże nosy dbają wyjątkowo. Są miękkie, delikatne, chłonne i wytrzymałe. Czy znacie chusteczki Velvet? Z pewnością. A czy wiecie, że marka wprowadza nowy standard w kategorii chusteczek?

Chusteczki uniwersalne Velvet w pudełkach składają się teraz z trzech chłonnych warstw miękkiej bibułki, natomiast chusteczki higieniczne Velvet w paczuszkach stają się czterowarstwowe. Dzięki zmianie technologii chusteczki higieniczne uzyskały też nowe, miękkie wytłoczenie brzegowe z eleganckim kwiatowym wzorem. Dodatkowo pudełka i paczuszki, w które zapakowane są chusteczki Velvet, pojawią się w nowej odsłonie -  atrakcyjnych, eleganckich wzorach opakowań.

W bogatej ofercie chusteczek Velvet znajdziemy niezwykłą różnorodność opakowań. Wzory stanowią elegancki element dekoracyjny wnętrz oraz cieszą oko radosnymi, pełnymi dobrych emocji grafikami. Wśród uniwersalnych chusteczek Velvet w pudełkach znajdziemy linię Paradise, Trendy, Dream, Cube, a także niezwykle poręczne mniejsze opakowanie do samochodu, dziecięcego wózka lub samolotu w wersji Travel.

Natomiast wśród chusteczek higienicznych Velvet znajdziemy linię Original, Emotions, Mint, a także bardzo praktyczne najmniejsze paczuszki, mieszczące się w kieszeni – tzw. Mini.

Zróżnicowane wzory nowych opakowań chusteczek w pudełkach z grafikami oddającymi klimat marzeń i letniej beztroski, wprowadzą atmosferę relaksu i odpoczynku do każdego domu, zaś stonowane, eleganckie wzory chusteczek Velvet Original i kolorowe kobiece wzory chusteczek Velvet Emotions  wzbudzą  pozytywne emocje i uśmiech.

Marka Velvet otrzymała prestiżowy tytuł SUPERBRANDS 2018 oraz tytuł SUPERBRANDS POLSKA MARKA 2018 w XII edycji corocznego plebiscytu, wyłaniającego najsilniejsze marki w poszczególnych kategoriach produktowych.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją:
reklama