Dlaczego rodzice polecają wózek X-FLY?

Sprawdź, czy wózek X-FLY spełni twoje oczekiwania

Dlaczego rodzice polecają wózek X-FLY?

X-Fly to ultra lekki (6,5 kg), kompaktowy i sprytny wózek, który zachwyca swoją funkcjonalnością. Jest komfortowy zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Świetnie się sprawdzi w roli drugiego wózka (po gondoli), zarówno w miejskich okolicznościach, jak i w plenerach - podczas bliższych i dalszych podróży. Pasek na ramię umożliwia jego łatwe przenoszenie. Po rozłożeniu obszerny, wygodny i ekstremalnie zawrotny. Jaki jest X-Fly?

Poznaj opinie rodziców

Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo lekki. Dodatkowo wyposażony jest w praktyczny pasek do przenoszenia na ramieniu, co jest zbawienne na lotnisku, gdzie ręce zajęte są rozmaitymi pakunkami i walizkami.

Amortyzacja wózka - śmiało mogę powiedzieć - lepsza niż w moim pierwszym głębokim wózku. Ani razu nie zatrzymałam się z powodu zablokowanych kółek przechodząc przez jezdnie, tory tramwajowe czy też wjeżdżając na krawężnik, a szczerze mówiąc obawiałam się tego, widząc ich mały rozmiar.

test _xlander1 x2-test x3 x4

reklama

Materiał wózka jest przyjemny i wydaje się być wytrzymały na różnego rodzaju przetarcia, a neutralna kolorystyka podkreśla uniwersalność wózka. Kierownica pokryta jest ekoskórą przyjemną w dotyku.

Ma mocny, ale łatwy do użycia hamulec, co sprawdziłam podczas jazdy autobusem. Wózek nie "tańczył" na zakrętach.

Podejrzewam, a wręcz jestem pewna, że ten wózek się zmieści w każdym bagażniku, skoro w moim Mini Cooper znalazło się miejsce na zakupy.:)

Wózek X-Fly marki X-lander jest wózkiem gdzie producent pomyślał o każdym detalu. Mając trójkę dzieci, więc wózków różnych firm u nas w domu się trochę przewinęło i zawsze każdy miał jakieś „ale”. W tym wózku nie ma się do czego przyczepić. Zgrabny, lekki, wygodny, zwinny, zwrotny, łatwy w przenoszeniu, łatwy w rozkładaniu i składaniu, zajmujący niewiele miejsca.

Przeczytaj więcej opinii

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: