reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Wiecie jak u nas ze służbą zdrowia. Ta operacja może być dopiero za kilka miesięcy. Więc od razu przesuwa się moje podejście do in vitro :-(
Ciekawe ile by kosztowało to prywatnie?
 
reklama
Kobitki ja pichce karkóweczke:) juz mi slina cieknie,a głodna jestem jak wilk,rozeszło sie pocztą pantoflową ze mam nocki,no i przyjaciółeczki jedna za drugą a smiałąm sie ze chyba na słupie ogłoszeniowym pisali ze mam nocke:-D no i tak mi zeszło na blablaniu i obiad dopiero sie robi ale moj emek dopiero poznym wieczorkiem wraca,takze sie spokojnie wyrobie:)
Dziewczyny mi tak leci czas ,dopiero co ĆWIARTKE miałam a tu juz po 30,masakra,nie wiem kiedy to zleciało:szok: ale wole sie w tym wieku,niz byc znowu małolata;-)
 
A u mnie penne ze szpinakiem. Jutro lazanki z cukinia. Sama sie zdecydowac nie moge co bardziej lubie. My jestesmy bardzo makaronowa rodzina. Zwlaszcza moj m ma reke do fantastycznych potraw z makaronem. Dobry jest w tym. Dzieci tez lubia gmerac w garach.
A moja zylete zaprosilam na jutro na pizze do lokalu. tylko ona i ja :-D
Fajnie, pogadamy sobie. Bardzo lubie z nia rozmawiac
Przyjaciolki do mnie nie wpadaja na kawe. Niestety mieszkam na takim zadupiu ze tu na noc asfalt zwijaja :-( zreszta wszystkie jestesmy obarczone dzieckami i wyjscie na kawe jest wyczynem nieomal alpinistycznym.
Co do wieku - no coz, mam kolezanki ktore juz wnukow wypatruja a ja dalej na etapie przedszkola. Troche juz bym chciala miec tego zycia dla siebie, ale jak patrze na takie malutkie bobaski to dalej mi sie chce ;-)

no nic musze konczyc. Dostalam kartke - bede miala zajecia plastyczne :-D
 
Witam się w piątek jak zwykle z zieloną herbatą.

Mam nadzieję, że Mikołaj Was wszystkie odwiedził :-), a Ksawery nie narobił szkód. U mnie tylko mocno wiało, a teraz za oknem pada śnieg

Katinka1, Damqelle - ale narobiłyście smaku... ja wróciłam późno więc tylko pomidorową zdażyłam zrobić, a dziś wieczorem czas na łososia

miłego piątku!
 
hej ,hej
Dziewczynki a ja mam wolne ,ojj smigła mi sie nocka ,takze spałam w swoim łóziu,mąż szcześliwy:-D
Ja byłam grzeczna w tym roku ;-)to mam nadzieje na jakis prezencik od Mikołaja:-D
U mnie tez strsznie weije ,az strach wychodzic,ale trzeba jakies paczki porobic dla dzieci:tak:
Obiadzik mam od wczoraj ,takze dzis biore sie za porzadki przedświateczne i juz bede stroic mieszkanko,juz sie ciesze ze bedzie klimacik świateczny :)
Życze Wam WSZYSTKIM miłego dnia i DUUUUUUUUUUUzo prezentów!!!!
Buziaki
 
Witam
Zostawiam kupę cukierków dla grzecznych dziewczynek.



U mnie wieje niesamowicie.

Aż nie chce się wychodzić z domu.

Operacja prawdopodobnie w lutym. Widzicie jak to u nas jest, wykitować predzej można. Masakra

A moja sis odkryła u siebie w domu grzyba. Boże straszne to. Ściana i meble do wymiany.
Fuj
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki

anuszka tak długo się czeka na operację? :szok:nie ma tak,że masz skierowanie do szpitala i śmigasz z nim ???wydawało mi się,że to tak działa:confused:
Katinka a To wolne masz bo wzięłaś czy tak Ci wypada ??ja chyba na święta też jakies mięsko popiekę :tak:
damgelle a To co stoi na przeszkodzie ,żeby mieć jeszcze synka lub córeczkę ;-)
mama05 jak babcia?

dziewczynki podrzuciłybyście pomysły kulinarne na święta :-)co robicie ??


Moja Myszka ząbkuje bo tempkę ma dzisiaj 37,2 i maruda taka ,że szok :-(dzisiaj noc nie przespana w ogóle ,jak chyba o 20 dzisiaj będę już spać :dry:odwołaliśmy rehabilitację bo w taką pogodę jaka u Nas jest to nie ryzykowałam ,zresztą coś się smarka to boję się,żeby się nie rozchorowała :blink: teraz śpi już wykąpana ,zobaczymy jak dzisiaj nocka :cool2:

ściskam Was cieplutko wszystkie i mam nadzieję,że Mikołaj był u każdej bo ja w tym roku chyba byłam nie grzeczna bo nie dostałam nic :wściekła/y:ale najcudowniejszy prezent śpi w łóżeczku ;-):-)to najważniejsze:tak:

spokojnej nocki
 
Ja dopiero usiadlam :-| mimo ze dzis mialam urlop. Mi mikolaj przyniosl karpie do sprawienia, wiec pol dnia w kuchni sie tluke :-D
Musze miec wszystko przygotowane bo w wigilie ide do pracy :-(
zuzanka - niestety na 4 nas nie stac. Prawde mowiac nie za bardzo nas stac nawet na te ktore mamy ;-)
Przykro jest tlumaczyc dziecku dlaczego Mikolaj nie przyniesie tego o co prosi w liscie. Ech....
Oj moje dziecko chce piec ciasteczka bo kupilam nowe foremki. Cos widze ze jeszcze trzeba bedzie wrocic do tej kuchni
 
reklama
zuzanko pozwól że Tobie pogratuluję dzieciaczka:)
widzisz mówiłam ci że niedługo zagości do was
weszłam tylko podczytać co u was i co widzę:)
jak ma na imię:)?
 
Do góry