reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

Dziewczyna zycze udanych imprez...ja jutro na balety:)))

Atu,noo,troche sie rozerwiesz,przyda Ci sie;)

Aga,zdrowka dla Adasia

Ja juz lepiej...mam nadzieje ze gorzej nie bedzie za to Mati pol nocy mi stekal ze ucho go boli i nawet wycieklo troche,zobaczymy co to bedzie dalej....

Iza,tez bym reklamowala...a co tam;)
 
reklama
Witam się i ja:-)

Chłopaki na spacerze a ja zostałam na pobojowkisku.. znczy się mieszkaniu.. i staram się je doprowadzić do jako takiego stanu używalności.. niestety w tygo brak czasuna zrobienie czegokolwiek:/

No ale przynajmniej jestem wyspana bo Ole wstał o 9.15:-D daje radę z tym spaniem:-D

Dziewczyny dzięki za wszystkie rady codo spacerówki/parasolki!! jeśli któraś jeszcze może coś polcić to chętnie posłucham:tak:

a traz spdam pojeździź na szmacie bo jeszcze się nei zabrałam za sprzątanie a chłopaków już prawie godzine nie ma:szok:
a u nas dziiaj też iprezowo bo idziemy na urodziny do mojej mamy:) a z uwagi na to, że Olek chodzi spać 18-19 a tam się dopiero impreza rozkręci to zostajemy u rodziców na noc:-D ojj będzie wesoło:tak:

Miego dnia dziewczyny:-)
 
Witam!

Dzięki za odpowiedz, chyba bede reklamować tylko muszą wyschnąć bo nadal mokre :szok:

Goosiek nie pomoge z parasolką bo nawet takiej nie miałam, Martyna szybko pokochała chodzenie i do teraz tak ma z czego się bardzo ciesze.

Udanych imprez bo widze, że macie duzo fajnych planów.... mi się ostatnio nic nie chce, ale to dzieki pogodzie bo ja jak ona taka jestem..... wyjdzie słoneczko to mnie się zachce wyjazdu :-)

Macie już plany wakacyjno-wyjazdowe? Tak mnie naszło osttanio mysląc o ciepełku bo czas juz na rezerwacje.

Zdrówka dla chorujących!!!!

Udanego długiego weekendu dla Wszystkich!
 
Witam nową forumkę serdecznie.
Ale się imprezowo zrobiło no ale cóż w końcu to karnawał :tak:. Mnie jakoś tak na domowe posiadówki to ciągnie, znane małe grono, znany scenariusz itp, ale tak żeby wyjść na miasto to nie bardzo. Ja nawet nie wiem gdzie są te kluby o których piszecie. Moje chodzenie na miasto zakończyło się na etapie Sanatorium Mózgu i Bogarta. Z tego co wiem to tylko Mózg jeszcze jest :szok:. O teraz sobie przypomniałam że jakoś pomiędzy chłopcami byliśmy na imprezie w Kubryku i wracaliśmy z M nocnym autobusem którego trasy wcale nie znaliśmy.
Co do butów to reklamuj Izka śmiało nic mie tracisz/. Ja teraz reklamuję młynek do soli i pieprzu. Dostaliśmy taki fajny od rodziców na święta i okazało się że w środku jest pęknięty:no:, a był kupiony internetowo więvc trochę biegania na pocztę mnie czeka.
Mam pytanie do Was czy są już jakieś fajne wyprzedaże w sklepach sieciowych typu Kaphal i HM i Tesco na rzeczy dla dzieciaków. Muszę kupić moim chłopakom parę par spodni bo wszystkie mają już za krótkie.
Udanego długiego wekendu
 
Do Tesco nie dotarłam ale wyprzedaże są ale albo sam badziew albo z rozmiarówką kiepsko. Generalnie Pani mi powiedziała że szał był miedzy świętami i towar dużo a terza to już resztki :cool:. No nic wku....się i kupiłam F spodenki i bluzki bo wszystko się takie małe zrobiła Top - KappAhl, Moda & Ubrania w sieci Spodnie Chinos - KappAhl, Moda & Ubrania w sieci Ale w Galerii tłum że szok widać wszyscy wpadli na ten sam pomysł co ja. A jak wiecie zakupy z dwójką chłopców którzy wcale nie chcą na nich być to prawdziwa masakra.
 
ja się wkręciłam w szycie ;) i sweter wełniany z kupiony na ciuchach za 2zł przerabiam na spodniachy i otulacz na tyłek dla młodego :) no i na święta jakieś porty dostał, więc na razie nic mu kupować nie muszę. Jedynie czasem skarpetki, bo wybitnie szybko się kurczą lub niszczą :p
 
Salinko cudnie wyglądasz!!!!

Oddalam dziś buty i mam czekać 14 dni na decyzje, poprosiłam o wymiane na inne lub kase, więc zobaczymy. Pani przyjeła je bez problemu i jeszcze powiedziała, że jestem dzis druga z takimi butami oraz mokrością :-) Myśle więc, że nie będzie problemu z reklamacją tylko potem z kupnem innych bo już dziś moglam poszukać a ona by mi je odłozyła ale nic nie było :-(
 
reklama
no niestety znaleźć teraz jakies fajne butki to spore wyzwanie. Ja sobie tez żadnych nie kupiłam i myślałam, że jakoś w kozakach przechodzę, ale zimy brak, a na uczelnie kozaki odpadają, bo nogi by mi odpadły :p a w innych butach wracam z mokrymi nogami :/ Ale powodzenia w szukaniu Iza!!! Sali zazdroszczę imprezy, bo widać, że udana ;)
 
Do góry