reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, a które pieluszki mają te wycięcia na pępek? W sensie z ogólnodostępnych i dla mnie za granica? Może takie najlepiej wziąść do szpitala?
 
reklama
Smerfeta teraz spacer o 18tej robimy wszyscy razem. Sonia do wozka i dawaj:-). A ten na sam wieczor to juz sama ide. Sonia spi ja wlaczam kamere online i ja obserwuje. Jak sie budzi to szybko do domu. Tylko ze to spacer kolo bloku abym szybko mogla wrocic.

A my idziemy zaraz na pierwsze szczepieni:-:)-( Boje sie:-:)-:)-(
 
Smerfeta czyli proszek rzeczywiscie dziala, normalnie to chyba okolo 14 dni to trwa. Myslisz, ze jak juz bede w szpitalu i bede chciala ta szczepionke to dadza mi recepte i kupie obojetnie w jakiej aptece bez zamawiania?

Genna to Franio wazy tyle ile moj Junior moze wazyc w 2 tygodniu zycia ;)

My juz po sesji brzuszkowej, byla typowo domowa w ciuchach ale tez kilka ujec z odslonietym brzuszkiem, zobaczymy co z tego wyjdzie. Dopiero za miesiac beda zdjecia bo pani fotograf ledwo sie z robota wyrabia ale jedno ma przeslac na dniach :)
 
Kasik, czekamy na efekty sesji, na pewno piękne zdjęcia będą :-)
Gizas, gratuluję 3,5cm szczęścia. Teraz tyle mierzy, a niedługo już cm nie będą brane pod uwagę tylko waga, szybko to zleci ;-)

Aisa, szyjka ponad 5cm ?! wow :szok:. Ja takiej chyba nawet na początku ciąży nie miałam. Nie musisz się obawiać jej skracania. Natomiast ja boję się, że się skróci i za wcześnie urodzę, więc i tak źle i tak niedobrze :sorry:

Genna, to dobry plan, żeby goście kupowali pampersy i chusteczki, bo jak to za darmo mają oglądać dziecię? Nie ma tak dobrze. Moja teściowa zamierza przyjechać jak mała się urodzi i już nie będzie miała tak dobrze jak zawsze, że ja latałam i wszystko robiłam a ona odpoczywała. Teraz to już mam plan co przygotuję dla niej, to nie będzie chciała już tak u nas odpoczywać po wizycie u wszystkich swoich synów :happy:. A Franio ładnie przybiera na wadze i tak słodko śpi. Po co Wam pluszaki, skoro dziecku niewiele potrzeba do szczęścia tylko pieluchę :-D

Liskka, wiem tylko o Pampers, że mają wycięcie na pępek - te białe. A tak to nie orientuję się.

Dziewczyny, jak któraś już nie będzie potrzebować tego proszku, to może odsprzeda resztę co? Skoro on tak działa, to po co się męczyć 10 dni, jak można tylko kilka.
 
genna- o jaki kochany ten twoj szkrab.

bziumelka- bedzie dobrze, przejdziecie przez to dzielnie.

kasik- suuper , jestem ciekawa twojej sesji.

dziewczyny kiedys robilam panel niepłodnosci z invicty i wyszlo ze mam MTHFR A1298C . to jest chyba ta mutacja co sie bierze zwiekszony kwas foliowy prewenit acard. jak narazie biore tez fragmin 5 tys tylko nie wiem do kiedy mam go brac??
Moja ginekolog nie zna sie na tym, jest troche przerazona ze ciaza z in vitro.dlatego mam wizyty co 2 tyg.
 
Anulla ja Ci podesle proszek jak juz nie bede potrzebowala, tylko przypomnij mi sie bo jak Junior przyjdzie na swiat to na bank zapomne ;)

Kiki ja bym chyba zmienila lekarza skoro jest przerazona, ze to ciaza po ivf. Zaczelas brac fragmin na wlasna reke czy ze wskazan lekarskich?
 
kasik- ze wskazan lekarskich, zaraz po transferze zaczelam je brac i niby dr z kliniki mowil zeby powoli po 12 tyg go odstawic
co do dr , szczerze u mnie nie ma kogo wybrac, siedzialam przez 2 tyg i szukalam inf o dr z mojej okolicy
i ta do ktorej chodze ma dobra opinie tylko nigdy nikogo nie miala po in vitro. i sama juz nie wiem bo ogolnie stara sie, mam wizyty co 2 tyg i badania mi porobila i mam l4
 
My juz po.... uffff.... Nie bylo tak zle. Ale byla tez dziewczynka ktora plakala strasznie a byla szczepiona ta 5w1. Czyli tylko 2razy.

Sonia wazy 5800 i wszystkie pomiary na 97centylu. Jedyne co to ma za dlugie wiezadelko na jezyku, ale bardzo prawdobodobne ze to samo zniknie jak zacznie wkladac wszytko do buzi.
 
reklama
Kasik dzięki, przypomnę się jak już maluch się urodzi :tak:
Bziumelka, to dobrze, że przeżyłyście. A jaką brałaś szczepionkę? Ile razy Was kłuli?

Kiki, ja nie pomogę z lekami. Mój lekarz też nie zajmuje się in vitro i bał się wcześniej odstawić mi luteinę. A może to przez moje łożysko - nie wiem sama. Ale wizyty mam co 4 tyg i mimo ze ciąża z in vitro to traktuje ją normalnie i jeśli wszystko jest ok, to nie ma potrzeby chodzić częściej. Tylko sposób porodu mogę wybrać - jeśli dotrwamy do konca 39tc :)
 
Do góry