reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Smerfeta witaj u nas i witamy maluszka. My też polecamy Bebilon Comfort mieliśmy problemy do momentu jego podania.

Emilia ja podawałam biogaję ale to nie po tym, raczej tak jak Esiek mówi mleko się utlenia.

Co do obiadków to Marcyśce jedyne co nie podeszło to szpinak z ziemniakami i nie kupuję za to wcinamy już pomalutku mięsko, w niemczech w netto mają słoiczki firmy bebivita i troszkę ich kupiłam. Powiem Wam ze te obiadki ładnie pachną i smakują całkiem znośnie i tam od 4 m-ca mają dosyć bogatą gamę produktów a Marcyśka wcina je aż jej się uszy trzęsą słoiczek 190 na raz. U nas mleko mocno idzie w odstawkę.

My po krótkim urlopie z naszej córki to nie zły podrożnik i pływak będzie, księżniczka z niej bo w spa czuła się rewelacyjnie.:-D
 
Smerfeta witamy :-)

Dziewczyny od dzisiaj w Netto mają fajne ciuszki dla maluchów, bynajmniej mi przypadły do gustu ;-) ceny i skład materiału też fajne.Więcej za mniej w netto.pl

Oball robi u nas furorę :-D
20150313_101847.jpg
 

Załączniki

  • 20150313_101847.jpg
    20150313_101847.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
Hej, trochę mnie nie było bo mieliśmy gości, gości...
Pierwszy raz mi się podobało, było tyle ludzi do zajmowania się Małym :) bo do tej pory nie przepadałam za przyjmowaniem gości.

Powiem Wam , że ostatnio narzekałam na pobudki o 6 rano, a teraz by chciała żeby Mały pospał do 6 bo przez ostatnich parę nocy budzi się o 4:40:szok: nie zależnie od tego o której pójdzie spać.

Infinity fajny ten Oball, widziałam coś takiego w smyku ale mój mąż nie pozwala mi kupować zabawek, bo twierdzi że małemu wystarczy to co dostaje
 
Infinity dzięki za informację o ciuszkach mam kilka bodziaków z tej firmy i jeśli chodzi o materiał to są rewelacyjne chętnie zaglądnę do netto.
Widać że piłeczka malutkiej się podba, my mamy ale grzechotkę Marcysia też ją lubi bo łatwo jej ją w rączki złapać.

Bzibziok moja Marcyśka ma tyle grzechotek zabawek i tych wszystkich pierdoł ze już nie mogę ich pomiescić ale i tak nie mogę się oprzeć jak mi się coś spodoba, ja po prostu nie pytam męża, bo kupowanie jej sprawia mi niesamowita frajdę, sobie nie kupie a jej kolejną grzechotkę tak.
 
reklama
Do góry