reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

reklama
Hej hej :-):-)ja caly dzien u mamuski bylam ,ale juz jestem,zaraz kolacje chlopakom zrobie,potem pojda spac i wieczor wolny:-):-)

No to ja na szczescie nic nie musze spiewac bo nie rozwijam takiej predkosci:-D:-D:-D
 
Hej hej:-):-)
Nie ,no na autostardzie sie rozpedze do 80:tak:ale rzadko jezdze autostrada:-D:-Draczej wtedy moj J jezdzi:tak:a w Anglii,uliczki sa waskie i wiecznie sa zakrety i gorki ze nie mam gdzie taka przedkoac rozwinac:tak:

Na szczescie tutaj sie pitow nie robi:tak:wiec mam problem z glowy:-)
Ja dzisiaj jade do ikei kupic Dawidkowi kolderke ,bo jego mala sprzedalam:tak:i biedak spal pod moja wielka,a w ikei sa takie fajne dla niego akurat i lekkie:tak:
 
Doris wstaw koniecznie zdjęcie kołderki..... a może na coś jeszcze się skusisz;-)
w Ikei duzo fajnych rzeczy........:tak:

Tylko w Polsce taka cholerna biurokracja jest chyba:dry: tysiące rodzajów pitów.......żebyś czasem złotówki za mało Państwu nie oddała:crazy:

Dobra mykam idziemy z Tati po Wiki do przedszkola i potem od razu Wiki ma basen........a ja znowu się umęczę ganiając po całym obiekcie młodą:sorry2:
No cóż tatuś w pracy......no ale w sobotę babski wypad to sobie odbije:-D:-)

A Wy gdzie ???????Monia, Asik, Asiuka, Bodzio ,Małaulka, Alicja, Piwonia????????????????//
 
W koncu do was dotarlam:-) WITAJCIE DZIEWCZYNY!!!

Mezus byl ale sie zmyl,a kiedy znow do nas zawita to nie wiadomo:szok::szok::szok::szok::szok:.
U nas od wczoraj zimno 1 stopien i nawet sniegiem posypywalo:szok:.
Z tym spiewaniem,oj to ja bym musiala i to glosno spiewac:-),czasem fajnie sobie depnac jak na drodze pusto:dry:.
Bylam dzis umowic Karoline i Kinge na wizyte u okulisty i o dziwo mam termin na jutro na 15:30,z czego bardzo sie ciesze:tak:. Siebie umowilam na wizyte w poradni planowania rodziny na 23 marca,bede zakladac implant antykoncepcyjny(na 3 lata zakladaja).
A to nasi nowi domownicy: Ten z dlugim wlosem to SKUBI,a ten drugi TUTI:-)

Ide do lozeczka jestem dzis padnieta,buziaki;-) do jutra
 

Załączniki

  • P1010321.jpg
    P1010321.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 56
Witam mam sekundkę bo ze skarbówki wracam i padnięta jestem.........
Monia nic na focie nie widzę:-(moze spróbuj inna metodą jest tam kilka w pomocy opisanych.........
 
reklama
Monia a ta wizyta u okulisty z dziewczynami to tak kontrolnie? czy coś się dzieje z oczami.......? trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.......:tak:

To jednak laski tatusia naciągnęły na zwierzaki??????:szok::-D

Ten implant to co to takiego coś ala spiralka?:dry: Fajnie i masz 3 latka luz.........:tak:A ja to juz nie wiem......spirali się boje , tabsy to szprycowanie hormonami......( a co za tym idzie spadek libido:baffled:) gumki są bleeeeeee.........czyli coż mi zostaje?:-D:-(

a tak w ogóle to dziś DZień TEściowej

Znacie ten dowcip: Syn mówi matce, że zakochał się i chce się żenić. Matka na to: „No dobrze, ale muszę ją poznać.” Na co syn zaproponował: „Przyprowadzę trzy kobiety i spróbujesz zgadnąć, którą z nich zamierzam poślubić.” Następnego dnia przyprowadza dziewczyny, a każda piękna i inteligentna. Sadza je na kanapie i rozmawiają chwilę z matką. Potem syn pyta: „Dobrze mamo, a teraz zgadnij, którą zamierzam poślubić.” „Tę w środku” - odpowiada bez wahania. - „Zgadza się. Skąd wiedziałaś?” - „Bo już jej nie lubię”.
 
Ostatnia edycja:
Do góry