reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

o qrde ja tez bym zjadla taki blok albo chociaz czekolade z mleka w proszku:tak::tak::tak:nieladnie nie wolno takich rzeczy przypominac kobietom w ciazy i co ja teraz zrobie jak nie mam:-p:-p:-p:-p


 
reklama
o qrde ja tez bym zjadla taki blok albo chociaz czekolade z mleka w proszku:tak::tak::tak:nieladnie nie wolno takich rzeczy przypominac kobietom w ciazy i co ja teraz zrobie jak nie mam:-p:-p:-p:-p


Wilmek lec do polskiego sklepu po skladniki ja tak zdobie zaraz tylko sie obudze i poczekam na przepis,ten salceronik tez zrobie zobacze jak smakuje,smacznego;-)
 
Przepraszam, że tak późno ale dopiero sobie przypomniałam o tym przepisie.

BLOK KAKAOWY
składniki:
0,5 szkl zwykłego mleka
3 łyżki (czubate) kakao
1 szkl cukru
torebka cukru waniliowego
1 kostka margaryny

to wszystko zagotować i zestawić z ognia, wsypać całe opakowanie mleka w proszku, orzechy, pokruszone ciasteczka BeBe, dokładnie wymieszać, wlać na formę i wstawić do lodówki

SMACZNEGO:-D
 
Wilmek lec do polskiego sklepu po skladniki ja tak zdobie zaraz tylko sie obudze i poczekam na przepis,ten salceronik tez zrobie zobacze jak smakuje,smacznego;-)
Marlena nie wiem czy znajde u mnie w polskim sklepie mleko w proszku :-(takiego jak ja pamietam napewno nie ma..ciekawe czy moze byc jakies inne...jakie Ty kupujesz?
 
Marlena nie wiem czy znajde u mnie w polskim sklepie mleko w proszku :-(takiego jak ja pamietam napewno nie ma..ciekawe czy moze byc jakies inne...jakie Ty kupujesz?
Wilmku po pierwsze sliczny avatarek,ja kupuje takie w niebieskim opakowaniu wlasnie takie same jak z przed laty z innego nie probowalam i pamietaj,ze nie moze byc granulowane,pozdrawiamAniknulka dziekuje kochana za przepis;-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry