reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

Oj ale mi narobiłyscie smaka.Bob z masełkiem i solą--lece do Tesco!!!!!!

Wczoraj opchałam sie truskawami,mniam.
Za oknem zrobiło sie czarno-bedzie burza:szok::szok::szok:Ale szurneło deszczem...
 
reklama
Oj ale mi narobiłyscie smaka.Bob z masełkiem i solą--lece do Tesco!!!!!!

Wczoraj opchałam sie truskawami,mniam.
Za oknem zrobiło sie czarno-bedzie burza:szok::szok::szok:Ale szurneło deszczem...
Limba ale mi narobilas smaku,jakiej firmy jest ten bob w Tesco i jakie ma opakowanie?tyle razy szukalam i nic:tak:
 
sałatka z tuńczyka :
- puszka tuńczyka
- szklanka ugotowanego ryżu
- puszka kukurydzy
- puszka groszku
- cebula ew.szczypiorek
- sól, pieprz
wszystko wymieszać z majonezem SMACZNEGO!!!!
 
Mamuśki na diecie bez mlecznej , napiszcie co wy tam jecie bo ja nie mam już pomysłu i od paru dni jem codziennie na śniadanie ryż z jabłkiem co prawda mi smakuje ale sama nie wiem co w ogóle gotować na te obiady:szok:
 
Mamuśki na diecie bez mlecznej , napiszcie co wy tam jecie bo ja nie mam już pomysłu i od paru dni jem codziennie na śniadanie ryż z jabłkiem co prawda mi smakuje ale sama nie wiem co w ogóle gotować na te obiady:szok:

żeby nie gotować dwóch obiadów robię tak:

Rodzina schoboszczaka smażonego ja schab z wody z marcheweczką.
Rodzina mielone ja putpety w sosie własnym z koperkiem
Zupy praktycznie każdą( oprócz wzdymających) ale bez smietany
Piers z kurczaka z wody i z piekarnika z warzywami
Pierś z kurczczka w kosteczkę lub paseczki w sosiku
Dania jem z ryżem i makaronem
Nie jem naleśników bo mleko i jajo. nie jem gofrów bo jak wyżej, nie jem jajecznicy,
 
Dziewczyny a czy można jeść ziemniaki i kasze?
A gdzieś słyszałam, że rosołek nam pomaga szkodzi małemu na żołądeczek ale nie wiem czy to prawda
 
Dzięki Madzia - można naleśniki jak ewentualnie z tymi jajami - będą przepiórcze
Naleśniki bez mleka
Składniki:
– 4 jajka
– szklanka mąki
– łyżka oleju
– szklanka wody
Sposób przygotowania:
Zmiksuj składniki, odstaw ciasto na pół godziny. Usmaż naleśniki na wysmarowanej olejem patelni. Podaj z owocami, nadzieniem ze sparzonego szpinaku albo gotowanego i zmielonego mięsa przyprawionego pieprzem i odrobiną cebulki.
 
reklama
Aniknulko jadłam ziemniaki i mam wrażenie że mały po nich dostał kolki więc radziłabym się wstrzymać chyba że masz dostęp do starych które są bardziej wskazane....
z kasz to jadłam manna i to na mleku w sumie małemu nic nie było ale zbyt często nie będę próbować..
 

Podobne tematy

Do góry