reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

reklama
Dziękuję dziewczynki :-D
Zawsze do moich kulinarnych wyczynów podchodzę z pewną dozą nieufności ;-)
Ale kombinować w kuchni uwielbiam :zawstydzona/y: i mąż mówi, że nawet mi to wychodzi :-p
Wczoraj mu prawie oczy z orbit wyszły jak chlebek zobaczył :szok:
A chlebek dziś jeszcze lepszy niż wczoraj :zawstydzona/y:
 
Wczoraj mu prawie oczy z orbit wyszły jak chlebek zobaczył :szok:
A chlebek dziś jeszcze lepszy niż wczoraj :zawstydzona/y:
to jeszcze jest chlebek? bo znając apetyt mojego M na takie rzeczy to dawno by nie było :-D:-D:-D jak byłam w ciąży wieczorem zrobiłam bułeczki pszenne i miały byc na rano, a nic juz nie zostało :zawstydzona/y:

to ja musze też zrobić ten chlebuś, tylko z pół porcji zrobię, bo taaaaaaki duży wychodzi :szok:
a od wyrabiania mam miskę z tupperware, wrzucam składniki, zamykam, kręce i ciasto wyrobione, potem miska 3 razy strzeli i gotowe :-p
 
to jeszcze jest chlebek? bo znając apetyt mojego M na takie rzeczy to dawno by nie było :-D:-D:-D jak byłam w ciąży wieczorem zrobiłam bułeczki pszenne i miały byc na rano, a nic juz nie zostało :zawstydzona/y:

to ja musze też zrobić ten chlebuś, tylko z pół porcji zrobię, bo taaaaaaki duży wychodzi :szok:
a od wyrabiania mam miskę z tupperware, wrzucam składniki, zamykam, kręce i ciasto wyrobione, potem miska 3 razy strzeli i gotowe :-p

Chlebek jeszcze jest, bo zrobiłam dwa :-D
A ta miska to rewelacja :-D
 
reklama
Mata, zrobiłam Twoja zupkę :-D mniamuśna :-) i jaka szybka :-D
Właśnie kobitki, może macie swoje takie sztandarowe SZYBKIE dania na obiad?
Nie zawsze ma się ten czas na buszowanie w kuchni, a dzieci czasami też nie dają... Czekam na pomysły :-D
 

Podobne tematy

Do góry