reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

reklama
Łał :szok: Mata, dzięki :-D
Będę miała co kombinować ;-)
A dziś robię tort naleśnikowy z mięsem mielonym ;-) ciekawe co mi wyjdzie :-p
 
Chwalicie się to i ja się moją dzisiejszą bombą kaloryczną pochwalę :-D
I żeby nie było, zjadłam malusieńki kawałek :zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • tort.JPG
    tort.JPG
    50,8 KB · Wyświetleń: 70
Tort naleśnikowy

kilka naleśników ;-)(skład i przepis chyba mogę sobie darować :-D)
1 cebulka
mięsko mielone 0,5kg
czerwona papryka
2 pomidorki
kukurydza z puszki
koncentrat pomidorowy
30dag sera żółtego
sól, pieprz, zioła
sos beszamelowy - 1 łyżka mąki, 1 łyżka masła, 1 szklanka mleka

Usmażyć naleśniki (ja zrobiłam 7 i myślę że było w sam raz). Na patelni zarumienić posiekaną cebulkę i dodać do niej mięsko mielone. W międzyczasie pokroić paprykę, pomidorki i dodać do mięska.Podusić żeby papryka zmiękła, a pomidory się troszkę rozleciały, dodać koncentrat(mały lub pół dużego) a na końcu kukurydzę. Farsz musi być gęsty, żeby nie wyciekał z naleśników. Wysmarować blaszkę i układać na niej naleśnik - farsz, na ostatnim naleśniku rozsmarować sos beszamelowy i posypać żółtym serem (tyle kalorii :-D) Piec w piekarniku na 180st. około 30min, albo po prostu do momentu aż się ser zarumieni.

Ja podobny przepis znalazłam na wielkim żarciu, ale mocno go zmodyfikowałam :zawstydzona/y: Co do kosztów... hmmm no nie wiem, ale do 20zł powinno się zmieścić, oczywiście można do farszu dodać co tylko sobie zażyczysz ;-)
SMACZNEGO :-D
 
AAAAA! To ja bardzo podobnie robie lasagnę ;-) I też z wielkiego żarcia ściągnęłam przepis :-) ale i tak dziękuję :tak:;-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry