reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

fotelik radze kupic takiod 9 kg, ja szukam nowego pokrowca na nasz stary i robimy przesiadke bo nosido za małe

nef szorstrkie poliki to raczej mm ale te smakowe kaszki tez maja sporo dodatkow i cos z tego tez mogło uczulic, mi sie ostatnio prawie codziennie udaje sciagnac mleko ale tak to robiłam kleik ryzowy na wodzie z dodatkiem owocow lub gotowym deserkiem


jedziemy do lekarza dzis rano temo 38.2 , bidulek taki osowiały, tylko nosic a on sobie mruczy, dałam nurofen wiec juz lepiej,
 
reklama
Zozzolka wystające nóżki nie są podstawą do zmiany fotelika. Fotelik zmieniamy na większy jeśli przekroczy wagę (czyli w 1 wypadku 13kg) lub głowa wystaje powyżej górnej krawędzi fotelika lub pasy fotelika nie daję się poprawnie zapiąć.
Mój Franek duży chłopak pewnie już z 9,5 kg ma, wiec teoretycznie pasuje do 2 grupy wagowej fotelików, ale ja uważam, że i tak jest za mały jeszcze, jeszcze nie siedzi pewnie, nie jest na tyle sztywny żeby podróżować przodem do kierunku jazdy.

Może tu znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania fotelik.info :: Często zadawane pytania
 
Nef- u mnie też ten problem.... Podaje na drugie śniadanie kaszkę sinlac(bo u nas była nietolerancja laktozy,lekarz polecił ten produkt) Młody nawet je. Potem pierś ze dwa razy, następnie obiad i potem już tylko pierś. Czasem deserek ,ale nie bardzo chce jeść. Tylko ja od pon wracam na uczelnię, i co to będzie to nie wiem:sorry2: Tylko naszczeście na pare godzin max 5 więc to nie cały dzień.

lenka -
zdrówka dla bąbelka :*

anka- my uzywamy tzn wczoraj pierwszy raz byliśmy w spacerówce. Leoś nie mieści sie w gondoli już od dawna....:-D No tak na styk;-) Leży jak w jakimś pudełku biedny ruszyć się nie może:-p

Anezram- właśnie na spacerach tez widuję matki ,które ubierają puchowy kombinezon, wełniana czapa, grubaśny koc i na to kombinezon:szok: Dziecko ruszać się nie może, takie pozawijane :sorry2: My mamy tylko rajty, spodenki , body,bluza cienka na to taka welurowa kurteczka( bardziej bluza grubsza), buciki i tyle. Przykrywam Leona kocem ,ale takim raczej cienkim...Chociaż wczoraj był bez koca bo ogranicza jego ruchy i było w miare ciepło:tak: Musze zakupić kombinezon bo nawet nie mamy zimowego , grubszego....

smile- odezwij sie jak bedziesz miec chwile....
 
Ostatnia edycja:
Ja myslalam o tych fotelikach z wkladka ze moze taki ale zanim sie zbiore do kupna to troche mine
My wczoraj u lekaza bylismy w kombinezonie puchowy to on nie jest ale zimowy i czapa tez zimowa byla no ale my chore i na spacery nie chpdzimy od niedzieli a zimni bylo ja tex kurtke zimiwa ubralam nie powiem ze mi goraca bylo
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Dominiczka nawet nie wiedzialam ze takie sa:O mi chodzi o taki co ma wkladke zeby go zmniejszyc w srodku tak jak kolyski sie zmniejszalo potem sie wyciaga i jest na duze dziecko nie znam siena fotelukach ty co polecisz bo widze ze ostro w temacie jestes a ja przy kupnie zdac sie bym musiala na sprzefawce i wybramabym taki zamsxowy bo pamietam cyrk w lecie z tym co mamy mudialam kocem wyscielac zeby ja tam wlozyc
 
aaaa to już wiem tobie chodzi o przedział 9-36kg ;-)
Z polecaniem fotelika to nie ma co bo fotelik musi pasowac i do auta i do dziecka. Najlepiej przejrzeć sobie testy fotelików (są na stronie fotelik.info ew. na stronach adac lub oeamtc) wybrać np. 3 które mają dobre oceny i są w pasujacym nam przedziale cenowym, wtedy udać się do jakiegoś sklepu, przymierzyć dziecko do fotelika, przymierzyć fotelik do auta i wtedy wybrać ten któy najbardziej nam odpowiada.
Ja co prawda mam fotelik 9-18 po Zośce ale ostatnio zastanawiam się czy za jakieś 2 miesiące (bo podejrzewam ze tyle jeszcze Franek się bedzie mieścił w ten 0-13) nie kupić fotelika z wyższej grupy ale montowany tyłem do kierunku jazdy.
 
Nef - odstaw kaszki na mm. kup kleik i dodawaj owocow albo podawaj Sinlac - on jest na maczce chleba swietojanskiego to zapycha. ma cukier, ale jedno opakowanie mozesz podac dopoki nie przejdziecie przez gluten. ja tak robie i potem zamienie Sinlac na Zdrowy Brzuszek bez cukru :) ewentualnie sprobuj z mlekiem HA jak zmiany znikna.
 
reklama
po lekarzu, niby osłuchowo czysto, gardło delikatnie zaczerwienione ale cro i leukocyty podwyzszone wiec mamy antybiotyk, mam nadzieje ze juz temp nie bedzie i wszystko wroci do normy, troszke mnie stresuje ta dziwna infekcja
 
Do góry